title
title
title
title
title
title
ועדות וצוותים
ועדות וצוותים

בעלי תפקידים (מעודכן / אוגוסט 2019)

דנה יוסף      מנהלת קהילה(מיולי 2018)          
שלמה רווח         מנכ"ל                 (מאוקטובר 2017)
עקיבא פלק       יו"ר קיבוץ            (מיולי 2016)     
רבקה זמיר        מנהלת כספים וגזברית   (מספטמבר 2016)
גלי רביד           מש"א                  (מיולי 18)
איתמר גולן        מנהל "נופי איילת"   (ממאי 2018)     
חן וולדמן         רכז/ת רווחה ובריאות   (מדצמבר 2016)
פוקי (טל אורן דותן)   מנהלת חינוך גיל רך    (מאוגוסט 2016)        
הדס צפרוני       מנהלת החינוך הבלתי פורמלי  (מיוני 2018)
תמי מנחמי   רכזת קשישים  (מנובמבר 2018)
 
וועדות וצוותים פעילים

ועד ההנהלה   (מעודכן אוגוסט 2019)
ועד ההנהלה– (3 שנים)
גוף רשמי כלפי גורמי חוץ. חברים בו רק חברי אגודה
נבחר כאשר יש בחירות לרשות המקומית (דצמבר 2012)
(עד כה מאוייש באנשי אגש"ח בלבד, נמצא בזהות וועדים עם מועצת מנהלים).
     
אלברט אזולאי  (אפריל 2019)
דנה מ.ר       (אפריל 2019)
מיכל בלקין  (אפריל 2019)
איתי הרדוף  (אפריל 2019)
טל פיקן       (אפריל  2019)
זיו בר          (אפריל 2019)
יעל מאיר     (אפריל 2019)

מועצת מנהלים אגש"ח   (מעודכן אוגוסט 2019)
מועצת מנהלים – (3  שנים)
דנה מ.ר.   (יולי 2018)
עקיבא פלק (יולי 2016)
שלמה רווח   מנכ"ל  (אוקטובר 2017 )  
דנה יוסף מנהלת קהילה  (יולי 2018)
רבקה זמיר מנהלת כספים  (יוני 2017)
אירמה הכהן - דירקטור חיצוני  


הנהלה פעילה   (מעודכן אוגוסט 2019)
שלמה רווח
עקיבא פלק
דנה יוסף
חומי יזרעאלי  (פברואר 2016)
עוזי הרמן   (יוני 2016)
מתי אזולאי   (מאי 2018)
בני דורה   (אפריל 2016)
רבקה זמיר
נועה הרמן


נופי איילת - ועד מוניציפלי  לאגודה קהילתית.  (מעודכן אוגוסט 2019)
נופי איילת (3 שנים)
גל סער (אגשח)  - יו"ר   (ינואר 2017)
איתמר גולן מנהל האגודה  
סיגל מירובסקי  (אגשח)    (ינואר 2017)
עוזי הרמן (אגשח )         (ינואר 2017)
זהר אופז-ליפסקי (כפר היין)  (ינואר 2017)
יעל גרינשטיין-מירובסקי (כפר היין)   (ינואר 2017)
מוטי סונגו (אגשח)        (ינואר 2017)
מירי חי  (אגשח)         (נובמבר 2018)


הנהלה חברתית  (מעודכן אוגוסט 2019)
דנה יוסף - מנהלת קהילה – יו"ר הועדה
חמוטל אדרת גולן - נ. ציבור   (ספטמבר 2016)
 מור מרגלית  - נציגת ציבור  (נובמבר 2018)        
ירדנה יזרעאלי  - נציגת  ציבור (ספטמבר 2016) 
ארנון קפלן - נציג ציבור   (ספטמבר 2016)
שירה אשתר - נציגת ציבור (נובמבר 2018)
דנה בוזגלו - נציגת ציבור (ספטמבר 2017)      
חן וולדמן - בתוקף התפקיד   
פוקי אורן - בתוקף התפקיד


צוות חירום ישובי (מעודכן אוגוסט 2019)
ניר נפתלי, איתמר ידיד - מנהלי צוות חירום
חובב משלי - סגן מנהל
דנה יוסף - מנהלת קהילה
איתמר גולן - מנהל אגודה קהילתית
מוטי סונגו - רב"ש
רמי שטיינמן - סגן רב"ש / מא"ז
חן וולדמן -  רווחה
תמי מנחמי - קשישים
שקד אפק - קשישים
שרה כנר - קשישים
רונן שבתאי - קשישים 
נעמה ארגוב - בית סיעודי
טל (פוקי) אורן - חינוך גיל רך
הדס צפרוני - חינוך בלתי פורמלי
יעל רימון - רפואה
יזהר שפר - רפואה
חומי יזרעאלי - מידע ותקשורת
אברהם הרדוף - לוגיסטיקה
אליאל שמשי - נציג שכונת ההרחבה
בני קליין - רכז בנייה ותשתיות


ועדת חינוך  (מעודכן אוג' 2019)
איתמר גולן  -  מרכז (10.17)
הדס צפרוני- חינוך בלתי פורמלי (יולי 18)
פוקי (טל אורן דותן) - הגיל הרך (ספט. 16)
עמרי בהט   (אוק. 2017)
אביעד אדם    (דצמ. 2017)
רווית קחטן (דצמ. 2017)   
יעל גרינשטיין-מירובסקי (נוב.  2016)
גילת רוכמן (דצמ. 2016)


ועדת בנים  -  קשר וצעירים 
הועדה שייכת ל-"נופי איילת" אג"מ - משותפת לחברים ותושבים.
תפקידה לשמור על קשר עם בנותינו ובנינו: מסיום י"ב - תקופת השירות - עד גיל 30 בערך 
כולל: לימודים גבוהים, עבודה, טיולים וכו'
איריס אורן נעמני  
יוסי מורלי
חמוטל גולן
לבנת גלילי      
נועם ברנזון
מוטי סונגו   

 צוות  פרט ורווחה   (מעודכן אוגוסט 2019)
רכזת רווחה - חן וולדמן
עו"ס קיבוץ - גיל קנטור
דנה יוסף - מנהל קהילה (לא חייב בכל הסעיפים) 
אורה מרקמן -  נ. ציבור (יולי 2018)
חנה מירובסקי - נ. ציבור
דורית שליט -  נ. ציבור
גלי רביד


וועדת תיכנון מחנה   (מעודכן אוגוסט 2019)
דנה יוסף - מנהלת קהילה יור: הוועדה
שלמה רווח - מנכ"ל
איתמר גולן - מנהל אג"מ - לשטחים ציבוריים
בני קליין - רכז בניין
אור צפרוני - רכז נוי
רון שביט - רכז מים
נחום דוד - רכז שיוך דירות
חומי יזרעאלי - נציג ציבור
נדב ישראלי - נציג ציבור
אברהם אלימלך - נציג ציבור

ועדת קלפי   (מעודכן אוגוסט 2019)
וועדת קלפי (אישור לפני קלפי באסיפה)
רחל לביא יו"ר
אילנה בצלאל
אסתר ארז
לאה בארי

ועדת ביקורת  (מעודכן אוגוסט 2019)
ועדת ביקורת – (שלוש שנים)
בני דורה - יו"ר  (אפר. 2016)
אסתר ארז (מאי 2016)
אליהו זמר (נוב. 2018)
 מבקר פנים - חיצוני

קרן מילואים - וועד הנהלה   (מעודכן אוגוסט 2019)
גל סער - יו"ר  (יוני 2017)
ג'ף אשנר
שירה אשתר
יזהר שפר
מיריק לנדסמן
וועדת ביקורת של הקיבוץ (כולה)

קרן לתקופת מעבר   (מעודכן אוגוסט 2019)
רבקה זמיר
אייל כרמי
קלוד בן שושן
גל סער
עובדיה חדד

קרן עזרה הדדית   (מעודכן אוגוסט 2019)
קרן עזרה הדדית - בתוך קרן מילואים
דליה ענווים  (ספטמבר 2014)
חנה מירובסקי   (ספטמבר 2014)
חנה קחטן   (ספטמבר 2014)
דנה יוסף - מנהלת קהילה
עו"ד אלברטו - משקיף חיצוני


וועדת קרקעות   (מעודכן אוגוסט 2019)
שלמה רווח
רבקה זמיר
אברהם הרדוף
יואב חורין
אייל כרמי
נחום דוד
שלום ישראלי


נציגי קיבוץ לתנועה הקיבוצית  (מעודכן אוגוסט 2019)  
דוד לבנה   (אוגוסט 2011)
רם ששון  (אוגוסט 2011)


צוות שיוך דירות   (מעודכן אוגוסט 2019)
נחום דוד - מרכז הצוות  (מרץ 2014)
דנה יוסף - מנהלת קהילה
זהר בר-נץ (מרץ 2014)
אריאלה שדה   (מרץ 2014)
תלם חורין  (מרץ 2018)
יואב חורין  (מרץ 2014)
חנה ברימר (חברה בצוות גישור / ישוב מחלוקות) (יולי 2016)

וועדת דירות   (מעודכן אוגוסט 2019)
דנה יוסף
יחיעם רם
בני קליין
דנה בוזגלו
אריק מרגלית


וועדת פנסיה   (מעודכן אוגוסט 2019)
שמחה דוד - יו"ר  (אוקטובר 2012)

דנה יוסף- מנהל קהילה
רבקה זמיר - מנהלת כספים 
אייל כרמי
לאה בארי

צוות בדיקת הצעה לעדכון התקנון   (מעודכן אוגוסט 2019)
עוזי עילם
שלום ישראלי (יוני 2011)
עקיבא פלק
דנה יוסף


וועדת בטיחות  (מעודכן אוגוסט 2019)
יהודה אקרמן - אחראי בטיחות וגיהות
בונים - אחראי בטיחות רכב
שלמה רווח - מנכ"ל

דנה יוסף - מנהלת קהילה
הדס צפרוני / פוקי אורן - רכזות חינוך
מוטי סונגו
אייל כרמי
שמעון כפיר
בני קליין

הנהלה ענף הצומח   (מעודכן אוגוסט 2019)
יו"ר הקיבוץ - עקיבא פלק
מנכ"ל - שלמה רווח
מנהלת כספים - רבקה זמיר
אבוקדו / פקאן - מנחם נופר
מטעים - אייל כרמי
גידולי שדה - עדי רימון
נציג ציבור - יואב חורין 

צוות שיווק  אבוקדו (מעודכן אוגוסט 2019)
שלמה רווח - מנכ"ל
מנחם נופר - מנהל מטע האבוקדו
איציק אלישע - מנהל בית האריזה
אייל כרמי - מרכז המטע
אהרון חי - משווק
עוזי הרמן


רווחה - צרכים מיוחדים   (מעודכן אוגוסט 2019)
מנהל קהילה - דנה יוסף
הגר הלוי
חומי יזרעאלי
חן וולדמן - רכזת רווחה 
גדעון פלס
רווית קחיטן




רווחה - קרן סיעוד פנימי   (מעודכן אוגוסט 2019)
דנה יוסף - מנהל קהילה
חן וולדמן - רכזת רווחה
לאה בארי    14.2.18
גידי באום    14.2.18
גל סער

צוות שכר  (מעודכן אוגוסט 2019)
גלי רביד - מש"א
דנה יוסף - מנהלת קהילה
שלמה רווח - מנכ"ל
רבקה זמיר
עקיבא פלק - (משתתף בערעור על ערעור)


צוות גביית חובות   (מעודכן אוגוסט 2019)
מיכל בלקין
שמעון כפיר
אייל כרמי

אמצעי שיוך פירות הנכסים ו/ או אמצעי היצור  (מעודכן אוגוסט 2019)
שלמה רווח - מנכ"ל, מרכז הוועדה

לאה בארי - פנסיונרית  (אוגוסט 2001)
שלום ישראלי - פנסיונר      "
חיים קגן - פנסיונר             "
חמוטל גולן - גיל העבודה     "
נחום דוד - גיל העבודה        "
רבקה זמיר - גיל העבודה     "




צמיחה דמוגרפית   (מעודכן אוגוסט 2019)
יעל מאיר יו"ר
מרגלית גולן
אריק מרגלית

גלי חורש
חמוטל גולן
דיתה עילם
רעיה דורה
חנה ברימר
שלמה רווח - מנכ"ל
דנה יוסף - מנהלת קהילה
דנה מורן-רביד בני משק
איתי הרדוף בני משק
יונתן גולדשטיין יועץ משפטי

הנהלת בית סיעודי   (מעודכן אוגוסט 2019)
גרשון אפק
חן וולדמן
נעמה ארגוב
שמעון כפיר
תמי מנחמי

ועדת קבלה  (מעודכן אוגוסט 2019)
ועדה מקצועית שתפקידה לבחון ייתכנות קליטה ע"פ קריטריונים

ולהמליץ לאסיפה. (הועדה עוברת הכשרה, ומלווה ע"י גורמים מקצועיים מהמועצה)
ירדנה יזרעאלי - מרכזת  (נובמבר 2012)
אילנה סונגו   (נובמבר 2012)
דנה בוזגלו   (נובמבר 2012)
משה שליט   (נובמבר 2012)
דנה בוזגלו   (פברואר 2018)
צור הרמן   (פברואר 2018)
גלי רביד    (פברואר 2018)

קליטה   ??
לקליטה בפועל של המשתכנים והחברים החדשים
סיגל מירובסקי רכזת
מרגלית גולן - רכזת חינוך

אלון אדרת - מנהל קהילה
עוזי הרמן - רכז תרבות
יעל מאיר - מקדמת קליטה
אסתר סער, אלייקים בן-מלך, שרה אגוזי
אריק מרגלית, מיכל מורלי, דורית צפרוני
אתי זמיר, נורית ארבל

צוות שימור אתרים  -
מרכז - נחום דוד
דנה יוסף - מנהל הקהילה

דוד לבנה - מרכז נושא העמותה
מתי חרוזי
מיכל זמיר
יפעת גלילי
מוש הראל


איכות הסביבה 
הצוות היה פעיל ונמרץ ב- 2011-2014
אור צפרוני