title
title
title
title
title
title
ועדות וצוותים
ועדות וצוותים

בעלי תפקידים

דנית קמעו     מנהלת קהילה ינואר 2020         
שלמה רווח         מנכ"ל                 אוקטובר 2020
עקיבא פלק       יו"ר קיבוץ            יולי 2019     
רבקה זמיר        מנהלת כספים וגזברית   ספטמבר 2019
סיוון שושני       מש"א                   מרץ 2018
אלון אדרת        מנהל "נופי איילת"   מאי 2018     
חן וולדמן         רכז/ת רווחה ובריאות   דצמבר 2020
פוקי (טל אורן דותן)   מנהלת חינוך גיל רך    יולי 2019
לבנת גלילי         מנהלת החינוך הבלתי פורמלי    ספטמבר 2018
דגנית פישר    רכזת קשישים   יולי 2020

וועדות וצוותים פעילים

ועד ההנהלה
ועד ההנהלה– (3 שנים)
גוף רשמי כלפי גורמי חוץ. חברים בו רק חברי אגודה
נבחר כאשר יש בחירות לרשות המקומית (דצמבר 2012)
(עד כה מאוייש באנשי אגש"ח בלבד, נמצא בזהות וועדים עם מועצת מנהלים).
אסא אפק – יו"ר הוועד      9.17
מיטל טוקר   9.17
סיגלית בר    3.2020
רם ששון  4.2019  
דנה מ.ר  4.2020
לאה בארי    3.18
איתי הרדוף 4.2020
יובל נעמני - נציג במליאת המועצה

מועצת מנהלים אגש"ח
מועצת מנהלים – (3  שנים)

אסא אפק      9.17
לאה בארי     4.18
מיטל טוקר    9.17
סיגלית בר  4.20
דנה מ.ר.    4.20
רם ששון 4.2019
איתי הרדוף  4.20
עקיבא פלק יו"ר  7.19
שלמה רווח   מנכ"ל  10.20   
דנית קמעו  מנהלת קהילה  1.20 
רבקה זמיר מנהלת כספים  6.20
יובל אורן דירקטור חיצוני  

נופי איילת - ועד מוניציפלי  לאגודה קהילתית. 
נופי איילת (3 שנים)
גל סער (אגשח)  - יו"ר   1.20
אלון אדרת מנהל האגודה  5.18
זהר בר נץ  (אגשח)         1.20
סיגל מירובסקי  (אגשח)    1.20
עוזי הרמן (אגשח )         1.20
זהר אופז-ליפסקי (כפר היין)  1.20
יעל גרינשטיין-מירובסקי (כפר היין)   1.20
מוטי סונגו (אגשח)           1.20

הנהלה פעילה
הנהלה פעילה - (שלוש שנים)
לענייני משק וכלכלה של האגש"ח
שלמה רווח   מנכ"ל - יו"ר    10.20
דנית קמעו - מנהלת קהילה   1.20 
חומי יזרעאלי  2.19
איתי זמיר    9.17
עוזי הרמן    6.19
רבקה זמיר - מנהלת כספים
בני דורה - ו. ביקורת
סיוון שושני   מש"א - עפ"י צורך

הנהלה חברתית
דנית קמעו - מנהלת קהילה – יו"ר הועדה
חמוטל אדרת גולן - נ. ציבור   11.19
טובה ברוק - נ. ציבור         11.19
ירדנה יזרעאלי  - נ. ציבור    
11.19
ארנון קפלן - נ. ציבור          7.19
נגה הרדוף - נ. ציבור          
11.19
חן וולדמן - פרט ורווחה       12.19   
בני קליין - בניין
איתמר גולן - חינוך  


צוות חירום ישובי  (יש לעדכן!)
יעקב חורין - מנהל צוות חירום
שלמה רווח - מנכ"ל
דנית קמעו - מנהלת קהילה
אלון אדרת - מנהל אגודה קהילתית
מוטי סונגו - רב"ש
רמי שטיינמן - סגן רב"ש / מא"ז
חן וולדמן -  רווחה
דגנית פישר - קשישים
טל (פוקי) אורן - חינוך
.............  - דובר הקיבוץ
יעל רימון - רפואה
אברהם הרדוף - לוגיסטיקה
אליאל שמשי - נציג שכונת ההרחבה
ניר גדה - איתור נעדרים
אייל כרמי - חילוץ והצלה


וועדת בטיחות  (??)
יהודה אקרמן - אחראי בטיחות וגיהות
בונים - אחראי בטיחות רכב
שלמה רווח - מנכ"ל

דנית קמעו - מנהלת קהילה
מרגלית גולן ??
מוטי סונגו
אייל כרמי
שמעון כפיר
בני קליין

ועדת חינוך (לעדכן)
איתמר גולן  -  מרכז
לבנת גלילי - חינוך בלתי פורמלי
פוקי (טל אורן דותן) - הגיל הרך
מיכל זמיר     (2.20)
נגה גלילי      (2.20)
יזהר שפר     (2.20)
עמרי בהט - הורה
פיטר מקנלי
יעל גרינשטיין-מירובסקי
גילת רוכמן

צוות היגוי - חינוך בלתי פורמלי  ???
לבנת גלילי - רכזת החינוך הבלתי פורמלי
יובל פרידמן
טל שביט
יעל מירובסקי
נורית הספלד - נציגת וועדת חינוך
אורן יוסף
לילך זמיר
שרה רוזנצוויג
איתמר גולן


ועדת בנים  - ??
הועדה שייכת ל-"נופי איילת" אג"מ - משותפת לחברים ותושבים.
תפקידה לשמור על קשר עם בנותינו ובנינו: מסיום י"ב - תקופת השירות - עד גיל 30 בערך כולל: לימודים גבוהים, עבודה, טיולים וכו'
איריס אורן נעמני  
אריק מרגלית       
רינת סער פלד      
ברוך ליפסקי      
שקד אפק          

 צוות  רווחה
רכזת רווחה - חן וולדמן
עו"ס קיבוץ - גיל קנטור
מנהל קהילה (לא חייב בכל הסעיפים) - דנית קמעו
אורה מרקמן -  נ. ציבור
חנה מירובסקי - נ. ציבור
דורית שליט -  נ. ציבור
רון שביט -   נ. ציבור
נציג/ת בית סיעודי

קשישים
מערך הזקנה ???

רכזת רווחה - חן וולדמן
רכזת קשישים - דגנית פישר
בצוות: מירי אלף, רותי רוזנברג,
         גאולה לפיד, יעל בן יוסף

וועדת תיכנון ובנייה
דנית קמעו - מנהלת קהילה יור: הוועדה
שלמה רווח - מנכ"ל
אלון אדרת - מנהל אג"מ - לשטחים ציבוריים
בני קליין - רכז בניין
אור צפרוני - רכז נוי
רון שביט - רכז מים
נחום דוד - רכז שיוך דירות
חומי יזרעאלי - נציג ציבור
נדב ישראלי - נציג ציבור
אברהם אלימלך - נציג ציבור

ועדת קלפי
וועדת קלפי (אישור לפני קלפי באסיפה)
רחל לביא יו"ר
אילנה בצלאל
אתי זמיר
לאה בארי

ועדת ביקורת
ועדת ביקורת – (שלוש שנים)
בני דורה - יו"ר  (3.19)
מרק סורין  1.7.14
משה שליט  1.9.16
 מבקר פנים - חיצוני

קרן מילואים
ועד הנהלה - קרן מילואים

גל סער - יו"ר
ג'ף אשנר
גלי חורש
יזהר שפר
אסתר ארז
וועדת ביקורת של הקיבוץ (כולה)

קרן עזרה הדדית
קרן עזרה הדדית - בתוך קרן מילואים
דליה ענווים
חנה מירובסקי
חנה קחטן
דנית קמעו - מנהלת קהילה
עו"ד אלברטו - משקיף חיצוני


וועדת קרקעות
יובל נעמני 
אברהם הרדוף
שלמה רווח
יואב חורין
אייל כרמי
נחום דוד
שלום ישראלי


נציגי קיבוץ לתנועה הקיבוצית
יובל נעמני - ?
דוד לבנה
רם ששון


צוות שיוך דירות
נחום דוד - מרכז הצוות
דנית קמעו - מנהל קהילה
אריאלה שדה ??
זהר בר-נץ ??
תלם חורין
יואב חורין
חנה ברימר (חברה בצוות גישור / ישוב מחלוקות)


וועדת פנסיה
שמחה דוד - יו"ר

דנית קמעו - מנהל קהילה
רבקה זמיר - מנהלת כספים 
אייל כרמי
לאה בארי



הנהלה ענף הצומח

יו"ר הקיבוץ - עקיבא פלק
מנכ"ל - שלמה רווח
מנהלת כספים - רבקה זמיר
אבוקדו / פקאן - מנחם נופר
מטעים - אייל כרמי
גידולי שדה - עדי רימון
נציג ציבור - יואב חורין 

הנהלת כליל החורש
גרשון אפק ??
מנהלת הבית - נעמה 
מנהל הקהילה - דנית קמעו
רכזת פרט ורווחה - חן ולדמן
שמעון כפיר - נציג ציבור
דגנית פישר - רכזת זקנים ??

צוות שיווק אבוקדו - ??
- מנכ"ל
מנחם נופר - מנהל מטע האבוקדו
איציק אלישע - מנהל בית האריזה
אייל כרמי - מרכז המטע
אהרון חי - משווק
עוזי הרמן

צוות שיווק מטע - ??
 - מנכ"ל
אייל כרמי - מנהל המטע
איציק אלישע - מנהל בית האריזה
אהרון חי - משווק
גרשון אפק

רווחה - עבודה
דנית קמעו - מנהלת קהילה

סיוון שושני - משאבי אנוש 
מנכ"ל?
גיל קנטור - עו"ס
חן ולדמן - רכזת פרט ורווחה
זיו בר - ביטוח לאומי
חנה מירובסקי - נציגת ציבור


רווחה - צוות דירות
אחראי דירות - יחיעם רם
מנהל קהילה - דנית קמעו
מרכז בניין - בני קליין
רכזת רווחה - -חן וולדמן
נציגת בנים תושבים - דנה צוריאל
נציג ו.בנים - אריק מרגלית ??

רווחה - צרכים מיוחדים
מנהל קהילה - דנית קמעו
רכזת רווחה - חן וולדמן
אלברט אזולאי
יעל בן יוסף
יגאל לנדסמן

רווחה - צוות פרט
חן וולדמן - רכזת רווחה

חנה מירובסקי
דורית שליט
רון שביט - נ. ציבור
אורה מרקמן - נ. ציבור
דנית קמעו - מנהל קהילה
בית סיעודי - 
עו"ס - גיל קנטור

רווחה - קרן סיעוד פנימי
דנית קמעו - מנהל קהילה
חן וולדמן - רכזת רווחה
לאה בארי    14.2.18
רותי רוזנברג 14.2.18
גידי באום    14.2.18

צוות שכר
סיוון שושני - מש"א
דנית קמעו - מנהלת קהילה
שלמה רווח - מנכ"ל
יועצת שכר
עקיבא פלק - (משתתף בערעור על ערעור)


צוות גביית חובות
מיכל בלקין
שמעון כפיר
אייל כרמי

צוות לטיפול בעדכון התקנון  ??
עוזי עילם
עוזי דיסלר
שלום ישראלי
עקיבא פלק - יו"ר הקיבוץ
.............. - מנהל הקהילה

אמצעי שיוך פירות הנכסים ו/ או אמצעי היצור
יובל נעמני - מנכ"ל, מרכז הוועדה

לאה בארי - פנסיטנרית
שלום ישראלי - פנסיונר
חיים קגן - פנסיונר
חמוטל גולן - גיל העבודה
נחום דוד - גיל העבודה
רבקה זמיר - גיל העבודה


צוות תיכנון להרחבה  ??
ישי אלף (יו"ר הצוות)
יובל נעמני

מנהל קהילה ...........
אברהם הרדוף
יואב חורין
בני קליין
אריאל רביד
מוטי הספלד
יעל מאיר
נחום דוד

צמיחה דמוגרפית
יעל מאיר יו"ר
מרגלית גולן
אריק מרגלית

גלי חורש
חמוטל גולן
דיתה עילם
רעיה דורה
חנה ברימר
יובל נעמני מנכ"ל
דנית קמעו - מנהלת קהילה
דנה מורן-רביד בני משק
איתי הרדוף בני משק
יונתן גולדשטיין יועץ משפטי


ועדת קבלה  ??
ועדה מקצועית שתפקידה לבחון ייתכנות קליטה ע"פ קריטריונים

ולהמליץ לאסיפה. (הועדה עוברת הכשרה, ומלווה ע"י גורמים מקצועיים מהמועצה)
ירדנה יזרעאלי - מרכזת
אילנה סונגו, משה שליט, שרה רוזנצוויג
טל דותן אורן, ניצה חי, נורית הספלד
שרה לבנה, גאולה לפיד, ראובן ברזילי
דינה גדה, מיכל זמיר, רינת סער

קליטה   ??
לקליטה בפועל של המשתכנים והחברים החדשים
סיגל מירובסקי רכזת
מרגלית גולן - רכזת חינוך

אלון אדרת - מנהל קהילה
עוזי הרמן - רכז תרבות
יעל מאיר - מקדמת קליטה
אסתר סער, אלייקים בן-מלך, שרה אגוזי
אריק מרגלית, מיכל מורלי, דורית צפרוני
אתי זמיר, נורית ארבל

צוות שימור אתרים  -
מרכז - נחום דוד
דנית קמעו - מנהל הקהילה

דוד לבנה - מרכז נושא העמותה
יגאל מירון
מתי חרוזי
מיכל זמיר
יפעת גלילי
מוש הראל


איכות הסביבה 
הצוות היה פעיל ונמרץ ב- 2011-2014
אור צפרוני
איריס נעמני
מרטינה בהט
מוטי הספלד
נדב ישראלי
גילי אדם
משה שליט

צוות אחזקה ותפעול חדר-האוכל
צוות התנדבותי של גימלאים
מרכז - דוד לבנה
נועה הרמן
אילנה בצלאל
רחל בן-מלך
יעקב בארי
שרה לבנה

קרן לתקופת מעבר
רבקה זמיר
אייל כרמי - נציג מתאם הקרן
שלמה רווח 
גל סער - נציג קרן מילואים
עובדיה חדד - נציג ציבור