title
title
title
title
title
title
title
החוגים באיילת
חוגים ופעילויות באיילת תשע"ח (בשלבי עדכון לשנת תשע"ח)

חוגי גאי"ה  - מופ"ת (גימלאי איילת-השחר)
יצירה -   עם דבורה - ימים שלישי וחמישי -  חדר יצירה - יצירה עבור חנות הבויידעם
תנ"ך  -  עם גאולה - יום שני 9:30 במועדון 
מן המקורות - עם זהר יום רביעי  10:00 (אחת לשבועיים)
סריגה - עם גילה יום ראשון 10:00                       
התעמלות - עם עירית - יום ראשון 9:00  במועדון
                                 יום חמישיי 10:00  במועדון
קרמיקה - עם זיוה - יום ראשון 17:00 בחדר יצירה
יוגה - עם  רותי דקל  - יום שלישי 11:00 במועדון 
                                יום ראשון 16:30 במועדון
ברידג' לכולם - עם דליה - יום ראשון 10:30 במועדון
מועדון הסרט - יום רביעי 10:00 אחת לשבועיים (אחת לשבועיים)
על הרמב"ם - עם נחום דוד -  יום חמישי 11:00 במועדון (אחת לשבועיים)
הרצאות שונות - עם רעות ביתן יום חמישי 11:00  במועדון (אחת לשבועיים)
תזונה - עם דליה ענווים - יום שלישי 10:00 במועדון
נגרות - עם נורה קנר - יום שני 10:30 
פטאנק - עם אדולפו - יום שלישי  7:00  במגרש.
מועדון ערב - יום רביעי 18:00 במועדון

אמנות ויצירה בבית התחביב
ציור ורישום - עם גיגי - יום ראשון  10:00 - 13:00 (לימוד תולדות האמנות בהתנסויות במיגוון                              חומרים וטכניקות) 
קרמיקה - עם גיגי ופנחס - יום שלישי 10:00 - 13:00 (התנסויות חדשות בטכניקות וחומרים 
               מתולדות האמנות)
הדפס תחריט / תצריב נחושת - עם גיגי יום חמישי 10:00 - 13:00  (טכניקת דפוס אומנותי עתיקה                           ועשירה)                                  

אמנות ויצירה
ציור - עם מוטי גולן - יום שני ושלישי  -  9:30  - 12:30 בגלריה "תל-אביב/איילת-השחר"
                               יום ראשון ושלישי  -  19:00 - 22:00 בגלריה


                                               
תנועה וספורט
מחשבת הגוף - עם רויטל - יום שני- 18:30 מיועד לבחורים ובחורות ב"מבוא הגליל" (מקלט עילי)}
מחשבת הגוף - עם סולי - יום ראשון - 09:3  בקשר למקום לפנות אל לאה בארי
                                    יום שלישי - 9:30 בקשר למקום לפנות אל לאה בארי
קבוצת ריצה למבוגרים  בכל הרמות - עם שי בית הלוי - ימים שני וחמישי 18:30 באיילת במקומות                                                            חלופיים.
יוגה - עם מירב דוידר - יום שני 18:30 - 20:00 במנדלה
יוגה למתקדמות- עם מרטינה - יום רביעי 18:00 - 19:30 במקלט רעיה.
פילאטיס לנשים - עם הילדה כהן - יום רביעי 19:00 במבוא הגליל בחדר תנועה.
תנועה - עם רויטל - יום חמישי אחר הצהרים בחדר האוכל (על המועד המדוייק תבוא הודעה)
טאי צ'י - עם יחיעם רם. נא להתקשר ליחיעם כדי לוודא את היום, השעה והמקום. - 052-3770640
מאמנט לנשים - יום ראשון 18:30 באולם הספורט של בית-הספר
                         יום רביעי 20:30 באולם הספורט של בית הספר
פטאנק - קבוצה משותפת עם יסוד המעלה יום ראשון 18:00 - 20:00
             קבוצה מקומית  יום חמישי 18:00 - 20:00

שונות / העשרה
בית מדרש - חוג אזורי עם ארי אלון - יום שלישי 9:30 - 12:30 במתנ"ס יסוד המעלה
בנות איילת שרות - עם כרמלה בר-נץ - יום ראשון 17:00 במועדון (או בחדר היצירה).
ברידג' - חוג אזורי - יום רביעי 20:00 - 23:00 במועדון
תיאטרון  -  עם רחלי בהרל - יום רביעי 20:00 (לגבי המקום - נא ליצור קשר עם זהר ליפסקי)

חוגי ילדים
אתלטיקט - עם שי בית הלוי - שתי קבוצות - א-ג ; ד-ו ימים שני וחמישי אחר הצהרים
                                         באולם הספורט בבית הספר חלופיים
                                        (השעות משתנות בהתאם לעונה).
קראטה - עם מוני (לילדי גנים) - צעירים - יום שני -16:00 - 16:45 בחדר-האוכל
קראטה/בוגרים - עם מוני - יום שני 16:45 - 17:30 בחדר-האוכל
ציור - עם נורית כפיר יום שני 16:000 - 19:00 בסטודיו של נורית (המקלט ליד חומי)
          שלושה חוגים ברצף. כל חוג שעה. ליצור קשר עם נורית.
באלט לילדות - עם ?   יום חמישי 16:30 בבניין "גנון הדרים" לשעבר
משחקייה לילדים והורים - יום חמישי  16:00-18:00 בחדר האוכל
כדורגל לכיתות ב'-ו' -  עם אורי מנור וחן סונגו  -  יום שני  16:30 - 18:00
                                                                     יום שישי 12:30 - 14:00


יצירת קשר 

 

 מחשבת הגוף - לאה בארי 052-4301054

 ציור - מוטי גולן 054-4606740

יוגה – נוגה הרדוף 052-3770679 מירב דוידר 050-7703448

יוגה מבוגרים - מרטינה בהט 052-4545714

תנועה - חנה קחטן 052-5795039

חוג עם ארי אלון –  גאולה לפיד 052-3770582

פילאטיס –  הילדה 052-8600833

חוגי גאי"ה – דבורה זרח 052-8348137

 קרמיקה, ציור ורישום – גיגי רם 052-8348145

בנות איילת שרות – כרמלה בר-נץ 052-8348133

ציור (ילדים ונוער) – נורית כפיר 052-8348153                            

פיסול (ילדים ונוער) – תום גלילי 052-6689158

פטאנק - אברהם (אדולפו) הרדוף - 052-3668899

בית התחביב -  גיגי רם   052-8348145

אתלטיקט - שי בית הלוי 052-4286537

ברידג' - איתן סער 052-3668854

מאמאנט נשים -גילת רוכמן 0525795047

באלט ילדות - חן ולדמן

משחקייה - חנה קחטן 052-5795039

כדורגל ב'-ו' -  הדס  052-4562072

תיאטרון - זהר אופז-ליפסקי 052-5795040