title
title
title
title
title
title
החוגים באיילת
חוגים ופעילויות באיילת תשע"ט (עדיין בשלבי עדכון לשנת תשע"ט)

חוגי גאי"ה  - מופ"ת (גימלאי איילת-השחר)
יצירה -   חדר היצירה פתוח מיום א' עד יום ה' (כולל) בין השעות 10:00 עד 13:00
תנ"ך  -  עם גאולה - יום ראשוןי 10:00 במועדון 
"רגשות ותכונות אנושיים" - עם זהר ליפסקי יום רביעי  10:00 (אחת לשבועיים)
משפחות בתנ"ך"  -  עם לאה זיו יום רביעי 10:00 (אחת לשבועיים)                     
התעמלות - עם עירית - יום ראשון 9:00  במועדון
 תנועה - עם רויטל - חמישי 11:00 במועדון                              
פסיפס - עם כרמית מקדמת צבי - יום שני  10:00  בחדר יצירה
יוגה - עם  רותי דקל  - יום שלישי 11:00 במועדון 
ברידג' לכולם - - יום ראשון 11:00 במועדון
מועדון הסרט - יום רביעי 10:00 (אחת לשבועיים)
הרצאות שונות - עם גינת פריד יום חמישי 10:00  במועדון
קרמיקה - עם עם זיוה בן-ערב - יום שני 10:00 (אחת לשבועיים). שבוע שני - המשך (צביעה וכד') עם דבורה
פטאנק - עם אברהם (אדולפו) - יום ראשון 17:00, יום שלישי  7:00 בבוקר, חמישי 17:00  במגרש.
מועדון ערב - יום שני או חמישי  18:00 במועדון
טיולים  - יתקיימו בימי רביעי (אחת לחודשיים - שלושה).

אמנות ויצירה בבית התחביב
ציור ורישום - עם גיגי - יום ראשון  10:00 - 13:00 (לימוד תולדות האמנות בהתנסויות במיגוון                              חומרים וטכניקות) 
קרמיקה - עם גיגי - יום שלישי 10:00 - 13:00 (התנסויות חדשות בטכניקות וחומרים 
               מתולדות האמנות)
הדפס תחריט / תצריב נחושת - עם גיגי יום חמישי 10:00 - 13:00  (טכניקת דפוס אומנותי עתיקה                           ועשירה)                                  

אמנות ויצירה
ציור  ריאליסטי- עם מוטי גולן - ימים ראשון ושני 19:00 - 22:00 - בגלריה ת"א / איה"ש 
                                             ימים שני ושלישי   9:30 - 12:30 בגלריה

                                               
תנועה וספורט
מחשבת הגוף - עם רויטל - יום רביעי- 18:00 מיועד לבחורים ובחורות ב"מבוא הגליל" (מקלט עילי)  
מחשבת הגוף - עם סולי - יום ראשון - 9:00  במועדון
                                    יום שלישי - 9:00 במועדון
קבוצת ריצה וכושר גופני למבוגרים - עם שי בית הלוי - ימים שני וחמישי 18:30 נפגשים במגרש                                                           הפטאנק.
יוגה - עם מירב דוידר - יום שלישי 18:30 - 20:00 במנדלה
יוגה למתקדמות- עם מרטינה - יום חמישי 17:30 - 19:00 במקלט רעיה.
טאי צ'י - עם יחיעם רם. נא להתקשר ליחיעם כדי לוודא את היום, השעה והמקום. - 052-3770640
מאמנט לנשים - יום רביעי 20:00 באולם הספורט של בית-הספר
                       יום שבת  20:00 באולם הספורט של בית הספר
פטאנק - קבוצה משותפת עם יסוד המעלה יום ראשון 18:00 - 20:00
             קבוצה מקומית  יום חמישי 17:00

שונות / העשרה
בית מדרש - חוג אזורי עם ארי אלון - יום שלישי 9:30 - 12:30 במועדון חולתה
בנות איילת שרות - עם כרמלה בר-נץ - יום שלישי 17:30 במועדון (או בחדר היצירה).


חוגי ילדים
אתלטיקט - עם שי בית הלוי - ילדים בגילאי בית הספר היסודי 
                 ימים ראשון  וחמישי בשעה 16:30 באולם הספורט בבית הספר מבוא הגליל
ציור - עם נורית כפיר יום שני  18:00 - 19:30 לילדות גדולות בסטודיו של נורית (המקלט ליד חומי)
                             יום רביעי שני חוגים מ- 16:15 - 18:30 מכיתה ג' ואילך בסטודיו.
משחקייה לילדים והורים - ימים שלישי וחמישי  16:00-18:00 במשחקייה (גנון הדרים לשעבר)
כדורגל לכיתות א'-ב' - עם יורם מכפר הנשיא -  ימים ראשון וחמישי 15:00-16:30  
כדורגל לכיתות  ג'-ד'  -עם יורם מכפר הנשיא - ימים שני ורביעי 15:00-16:30                                                                     י
פינת ליטוף לילדים - בוואדי איילת-השחר (לפרטים - חנה קחטן 052-5795039)


יצירת קשר 

 

 מחשבת הגוף - לאה בארי 052-4301054

 ציור - מוטי גולן 054-4606740

יוגה – נוגה הרדוף 052-3770679 מירב דוידר 050-7703448

יוגה מבוגרים - מרטינה בהט 052-4545714

משחקייה ופינת ליטוף - חנה קחטן 052-5795039

חוג עם ארי אלון –  גאולה לפיד 052-3770582

חוגי גאי"ה – דבורה זרח 052-8348137

חוגי מופ"ת - רעיה דורה  052-8348149

 קרמיקה, ציור ורישום – גיגי רם 052-8348145

בנות איילת שרות – כרמלה בר-נץ 052-8348133

ציור (ילדים ונוער) – נורית כפיר 052-8348153                            

פיסול (ילדים ונוער) – תום גלילי 052-6689158

פטאנק - אברהם (אדולפו) הרדוף - 052-3668899

בית התחביב -  גיגי רם   052-8348145

אתלטיקט - שי בית הלוי 052-4286537

מאמאנט נשים -גילת רוכמן 0525795047

משחקייה - חנה קחטן 052-5795039

כדורגל א' ד' -  הדס  052-4562072