title
title
title
title
title
title
כליל החורש

 
לדף  הפייסבוק של כליל החורש

לאתר הבית של כליל החורש


זאת אף פעם לא החלטה פשוטה לבחור בית סיעודי.
המצב אליו נקלעת המשפחה המטפלת ביקירה שכבר לא במיטבו,
מורכב ומאתגר רגשית ותכנונית.
אנחנו כאן כדי לעזור, בבית הסיעודי כליל החורש בקיבוץ איילת השחר תמצאו מבנה מטופח ומתוחזק היטב, צוות מקצועי ומסור, מרחבים נעימים ומגוון שירותים וטיפולים המותאמים במיוחד לתת מענה ליקיריכם.
זה האני מאמין שלנו:
אנו מתחייבים להתנהג בכבוד ביננו לבין עצמנו מול הדיירים | מול המשפחות | מול המבקרים ועוברי אורח.
אנו נעבוד ע"פ הנהלים ונקפיד על עמידה בזמנים וסדר יום שנקבע.
נקפיד על עבודת צוות ושיתוף פעולה.
נרבה בחיוכים ואהבה ונשאף לאווירה טובה ושמחה בבית הסיעודי.
מתחייבים להימנע מסכסוכים כעסים ואי הבנות מול הדיירים.
מחויבים לסבלנות וסובלנות כלפי הדיירים וכלפי חברינו לצוות.
נשמח לארח אתכם להתרשמות.
למידע נוסף היכנסו לאתר שלנו, לקביעת פגישה השאירו פרטים בדף יצירת קשר ונחזור אליכם בהקדם.
לקהילת איילת השחר, שלום                                                                                                         30/10/2020

רצינו לשתפכם קצת בנעשה בבית הסעודי :

בשעה טובה, בחודש יוני האחרון, לאחר שמונה חודשים מרגע המעבר לבניין הבית הסיעודי החדש והמוגמר, סוף סוף מילאנו את השורות.

אנו מתברכים ב-38 דיירים ודיירות שבחרו יחד איתכם להיות חלק ממשפחת כליל החורש.


השמחה וההקלה על כך שהגענו לנקודה זו, בה אנו יכולים להשקיע את מירב המאמצים בטיב הטיפול הפרטני וההתייחסות האישית וארוכת הטווח לכל דייר ודיירת ממש גדולה.               

בשנה זו הבית גדל מיום ליום, וקלטנו כל העת דיירים חדשים באופן רציף. השינוי מורגש מאוד אצל הצוות ובעיקר אצל הדיירים. לא פשוט להתרגל לדיירים חדשים שמביאים איתם את הייחודיות והאישיות שלהם לשולחן האוכל ולמרחב הציבורי.

הקורונה מביאה בפנינו אתגרים רבים, ואנו מודעים להשפעת תקופה זו על האווירה והדיירים בבית. אנו מאפשרים לדיירים לתת ביטוי לתחושות שהשינויים מביאים איתם, הן בשיחות אישיות והן במפגש קבוצתי, שנערך באופן קבוע עם העו"סית. 

אנו נרגשים לראות את הבית הומה ומלא באינטראקציות חברתיות, השתתפות בפעילויות השונות, חדר אוכל מלא סועדים וסועדות, ומשפחות לרוב, שמצליחות לפלס את דרכן אלינו למרות המגבלות.

את בוא הסתיו ציינו בסוכה חגיגית ומרובת קישוטים ססגוניים שהוכנו בעמל רב על ידי הדיירים והדיירות. השתדלנו לצקת תכנים משמחים ברוח חג הסוכות שאמירתו המרכזית היא "ושמחת בחגך, והיית אך שמח!".

תמונות ממהלך השבוע עלו לעמוד הפייסבוק החדש של הבית הסיעודי בכתובת facebook.com/clilhachoresh, מי מכם שטרם ביקר בו ועשה לנו לייק, מוזמן לעשות זאת, ולעקוב אחרי ההתרחשויות בכליל החורש.

כמו כן, אתר האינטרנט של הבית עלה לאוויר בכתובתclilhachoresh.com .

מוזמנים להתרשם ולשתף מתעניינים.


אנו ממשיכים בפרויקט בו לוקחים חלק כל אנשי הצוות הרב מקצועי שלנו - התזונאית, העוסי"ית, הפיזיותרפיסט, המרפאה בעיסוק וכן האח הראשי, התעסוקנית ומנהלת הבית. קראנו לו " אוכל עושים באהבה או לא עושים בכלל". הרציונל והמטרות עליהם מבוסס הפרויקט - למזון המוגש בבית הסעודי חלק מרכזי באיכות החיים של הדייר ושגרת יומו. מלבד הערך התזונתי קיים ערך רב לאופן בו מוגש המזון, לאסתטיקה של הצלחות המוגשות לדיירים, לאווירה במהלך הארוחה ולגיוון המנות. אחת לרבעון אנו מגישים לדיירים ארוחה מיוחדת/שונה המייצגת חוויה של "יציאה לארוחה" מחוץ לשגרת היומיום. דרך כך אנו שואפים לשפר איכות חיי הדיירים, לשבור שגרה, להביא לאינטראקציה בין הצוות ולבין הדיירים, מתן אפשרות בחירה כאמצעי העצמה ושמירה על נורמטיביות. כבר היו לנו במסגרת הפרויקט "מסעדת המבורגר" ו"בית קפה"  "ארוחה אסייתית" ולאחרונה "הפאלפליה של כליל החורש". הדיירים זכו לחוויה שוברת שגרה של דוכן פלאפל המעורר חושיהם - המוסיקה, הריחות, אווירת השוק שיצרנו, האפשרות להחזיק ביד ולאכול בלי תיווך. פשוט עשה טוב על הלב לראות אותם מאושרים ומתמסרים לחוויה.

חזרנו לשגרת החוגים וקבלות שבת עם צוות מנחים קבועים ונאמנים /שלא ויתרו עלינו לאורך החודשים האחרונים.

טרם קיבלנו אישור לפתוח שערינו לאורחים בתוך הבית,  אבל אנו עושים הכל כדי למזער את תחושת הבדידות ולארגן פעילויות שוברות שגרה.


איומיי הקורונה כופים עלינו יומיום התקלות ומשברים. מציאות המכריחה אותנו לעשות שינויים בסידור העבודה, לעבור בדיקות קורונה שבועיות ולהשתמש באופן תדיר באמצעי מיגון. לא פשוט.

עם זאת אנו שואפים כתמיד, לייצב את צוות המטפלים על מנת להשביח את חווית הטיפול האישי של יושבי הבית.

תודה לכל מי שמתעניין בנו, תודה לכל מי שתומך בשירותים שנזקקים להם לאורך השנה, מתגעגעים כבר לכל שיתופי הפעולה הקהילתיים שפרחו בינינו בעבר.

מי ייתן ויגיעו במהרה ימים של שקט ובריאות שלמה לכולם.

בברכה,

דיירי "כליל החורש" וצוות הבית הסעודי. 

כתבה נעמה ארגוב מנהלת הבית


מה חדש ב"כליל החורש" / 6.12.2019   


פרוייקט "טיול על גלגלים" יוצא לדרך – 9/1/20 יום חמישי 10:30.חבורת גימלאים צעירה ברוחה וחזקה במותניה תגיע לבית הסעודי ותוציא לשעת טיול קצרה קבוצה מדיירי הבית, שייהנו מהחברה ותשומת הלב שלכם, מאוויר צח ומהאפשרות ליהנות מיופיו של הקיבוץ. בימים הקרובים נעמה תפנה אליכם אישית לטובת התגייסות לרעיון. (בתודה מראש ובתקווה להיענות מקסימלית).

 

·      במסגרת הכניסה לבית החדש אנו מתהדרים בחדר פיזיותרפיה מאובזר ומרווח..

הנכם מוזמנים ליהנות מסדרת טיפולים או מטיפול חד פעמי בעלות של 90 ₪ למפגש.   

                                       יש לתאם מול נעמה 052-4231259.

 

·       רכישת ארוחות חמות מכליל החורש – החל מתאריך 1/12/19

עלות ארוחת צהריים = 30 ₪. לידיעתכם.

 

·        התנדבות ב"כליל החורש" –

מזמינה כל אחד ואחת מקרב קהילת איילת השחר, שמעוניין להתנדב אצלנו לשעה שבועית קלה:

לקחת לטיול בכיסא גלגלים, להנחות קבוצת משחק שולחן, להגיע חד פעמית להעניק לנו מכישרונכם שעה מודרכת, לשוחח ולארח חברה לצלולים מבין דיירינו, להקריא ספר אחד על אחד או קבוצת קריאה, לעשות טיול קצר בקלנועית ברחבי הקיבוץ. ועוד...

 

כשבאים ממקום של אהבה ונתינה לזקנים - השמיים הם הגבול

ואנו נאתר ביחד מה הכי נכון לשני הצדדים.

    

מוזמנים לפנות לנעמה, תתקבלו בזרועות פתוחות.

נעמה נייד -  052-4231259

 

 

 פורסם בפייסבוק "האיילתים" ביום רביעי 30.10.2019

 

אירוע שובה לב שנערך היום בכליל החורש ובהחלט ראוי לשיתוף....

 

היום הגיעו אלינו תלמידי י"א מאילת!!! במסגרת טיול שנתי והתארחו אצלנו בבית "כליל החורש" המקסים שלנו.... עם הרבה שמחה, אנרגיות חיוביות ואור בעיניים ובלב נרגש, נכנסו לבית הסיעודי עם השיר "הבאנו שלום עליכם"... וכל הבית הואר ברגע ברוח הנעורים ושמחה עילאית.  לאחר מכן, יצאנו לתהלוכת "כליל החורש" עם כל דיירי הבית, כשהנערים המקסימים הסיעו את כולם לאורך "כביש הפרסה" (אסור לפרסם פה תמונות, מפאת כבוד לדיירים ולמשפחות, אבל מי שהיה עד לכך, אכן זכה),  לאחר מכן, התמקמנו יחד כולם בדשא המרכזי בצל, תחת להקות עגורים החולפות מעל ראשינו בצהלה. כיבדנו והתכבדנו בשתי עוגות (מעשי ידיה הנפלאות של אימן המבשלת שלנו) ובמגש מפואר בפירות מכל טוב.. שרנו, צחקנו והתרגשנו, החבר'ה הצעירים מאילת ארגנו משחקי חברה והכירו את דיירינו. חיבקו ושיחקו אתם ולבסוף חילקו לכל דייר בלון צבעוני. הדיירים סיפרו על עצמם ואני רוצה לציין את איתן סער שסיפר על הקיבוץ, על שירותו הצבאי בצנחנים ונתן טיפים לנערים והנערות לקראת צו ראשון לצה"ל... היה פשוט מרגש ומדהים !!! כל זה כשברקע עגלות הילדים והתינוקות החמודים של בית התינוקות ובית "עופרים".

 היש יותר מושלם מזה? 

רוצים לומר תודה ענקית לקבוצה הגדולה והמדהימה הזו מאילת, על כל האושר שהביאו לדיירים, על המורל, הסבלנות והאהבה... היו פשוט ענקיים!!! 🙏 

ולדיירים היקרים של כליל החורשרוצה לאחל שתהיו בריאים שמחים ומאושרים, וכן שירבו עוד אירועים מעין אלו בשמחה ובאהבה.


💝💖 חודש חשוון מבורך לכולם והחשוב מכל - בריאות טובה!!!

שחף אלימלך

 


"כליל החורש"

 

לרגל השנה החדשה הבאה עלינו לטובה אפשר להכריז רשמית על פתיחתו של הבית הסעודי החדש ומחודש.

המסע אל קבלת הרישיונות מהגופים הרשמיים, היה מפרך, כאוב ולעיתים בלתי אפשרי, אבל בסוף זה קרה - "כליל החורש" קיבל בשעה טובה אישור להגדלה עד 36 מיטות. אנו מתהדרים בבית סעודי מקסים ומרווח. הבניה, הריהוט, הציוד וחדרי השינה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

דיירינו נהנים ממטבח מבשל וביתי ומצוות מקצועי ומוביל בתחום הסיעוד.

אנו שואפים לשמר אוירה, משפחתית, חמה ותומכת, ונעשה הכל על מנת שגדילתו הפיזית של הבית ודייריו, לא תשנה את היחס האישי שאנו מעניקים היום.


קשר עם קהילה -  

בשנתיים האחרונות קשרנו קשר אמיץ עם מועדון מופ"ת, ואנו מקיימים מפגשים חודשיים עם ותיקי איילת במועדון זמר ב"כליל החורש". מוזמנים להצטרף!

כמו כן, בכל שבוע מארחים ליום לימודים מלא, סדנאות אפיה של תלמידי מבוא גליל אצלנו בכליל החורש. על הדרך אנו מרוויחים נוכחות מקסימה ומלאת חיים של הילדים, ודיירינו זוכים לטעום ממעשי ידיהם של מתארחינו.

לאורך השנה התבסס לו מנהג טיולי הבוקר של בית התינוקות והפעוטונים, ואנו זוכים לפחות אחת לשבוע לביקור משובב נפש ומשמח לב של הקטנטנים.

 

חוגים -

כתמיד - מוזמנים להצטרף כאוות נפשכם (מומלץ להביא ילדים) לחוגי הבית שמתקיימים כל אחה"צ 16:30 ב"כליל החורש".

בראשון - חוג חיות  |   בשני - חידודי מוח  |   בשלישי – מוסיקה  |  

ברביעי – התעמלות  |  בחמישי – קוסם, ליצן.

 

התנדבות ב"כליל החורש" -  

אני מנצלת את תחילת השנה לפנות אל מי ממכם, צעיר כמבוגר, בקרב קהילת איילת,  שמעוניין להתנדב אצלנו לשעה שבועית קלה - לקחת לטיול בכיסא גלגלים, להרים קבוצת משחק, להגיע חד פעמית להעניק לנו מכישרונכם, לשוחח ולארח חברה לצלולים מבין דיירינו, ועוד ועוד.

כשבאים ממקום של אהבה ונתינה לזקנים כעת בישורת האחרונה של חייהם... השמיים הם הגבול ואנו נאתר ביחד מה הכי נכון ומתאים.

מוזמנים לפנות לנעמה, תתקבלו בזרועות פתוחות.

 תודות -


* לצוות המופלא של הבית - מטפלים סיעודיים, אחים, צוות רב מקצועי, למבשלת לעובדת הניקיון, לתעסוקנית ולשחף - אתם גדולים!  כל הספינה הזו לא הייתה שטה בלעדיכם. תודה מקרב לב על בחירתכם לקחת חלק בעבודת קודש זו.

* לבעלי המקצוע בקיבוץ, שלקחו חלק וסייעו להביא את המיזם לידי גמר בפתרון בעיות, בבניה, בעצה, בנטיעה, ובזמן יקר - תודה לכם והערכה גדולה!

* תודה מיוחדת וענקית לאחים אגוזי (עופר ונדב), הנותנים מעצמם כל אחד בתחומו, לטובת צרכי הבית הסעודי וצליחה שפויה של ההתחלה.

* לצוות מתנדבינו היקר - תודה אישית לכל אחד ואחת מכם, על הנתינה והאכפתיות - תבורכו והמשיכו לתמוך בנו!

* תודה לחברי איילת השחר, שנכנסים להגיד שלום או מילה טובה, קופצים לקפה או לבקר חבר שחי אצלנו, משתתפים באירועים, וסתם כאן כדי לתמוך בנו מורלית ביומיום, באירועים ובחגים - זה כל כך חשוב ומשמעותי לנו.

* עוד תודה לבעלי התפקידים מהקיבוץ, שליוו ומלווים אותנו בשיתוף פעולה לאורך הדרך הארוכה והמורכבת.

* ותודה מיוחדת לשלמה רווח הגדול מכולם - עשית את זה!

 היה קשה אבל שווה. ותקוותי שכולנו נהנה מפירות מאמציך הכבירים.

 

שנה טובה מבית "כליל החורש"

 

נעמה ארגוב, מנהלת הבית

 

 

 

 הזמנה לטקס 
חנוכת הבית הסיעודי שהסתיימה בנייתו המלאה
באיילת השחר 


כליל החורש

ביום שלישי 13/8/2019
בשעה 10:30 


קהילת כליל החורש עברה לבית החדש


"בית חדש מסמל התחלה,

בית חדש הוא תהליך של הגשמה,

כי בית הוא המקום בו נמצא הלב,

בית הוא מקום אוהב...

שיהא זה הבית, מקום מבצרכם,

בו ימצאו תמיד כל צרכיכם.

בשעה טובה!"

 

בשעה טובה אחרי הרבה דם, יזע ודמעות , קיבלנו את המפתח הנכסף של  " אישור איכלוס מחדש" משירותי כיבוי אש וכל שאר הרשויות. יצאנו למירוץ מטורף של ארבעה ימי הכנה בלבד,  שכללו:  גשם אימתני, גשר בגובה 2 מטר וברוחב 80 ס"מ , (דרכו העברנו 70% מתכולת הבית ), ועוד כהנא וכהנא אפיזודות מוכרות של מעבר דירה.


9.5.18 בוקר. מזג האוויר האיר את פניו בשמש חמימה, אחרי יומיים של גשם ולילה ללא שינה מדאגות פן לא הכל יעבור בשלום. אחרי הכל אחריות כבדה בידינו: להעביר בניחותא, באופטימיות, בסבלנות ובהרבה שמחה 22 דיירים לביתם החדש. לא פשוט בגיל כזה.....


21:40 עוזבת את הבית. כל הדיירים במיטותיהם החדשות עם כלי מיטה מנצנצים וחדשים, מנסים להתרגל למרחב החדש וללילה הראשון בחדרים המשודרגים והלא מוכרים שלהם.


היה יום מצויין מתחילתו ועד סופו! תודות לצוות האלוף שלי שהתגייס ונתן מעצמו עד כלות, אי אפשר היה לעשות את זה בלעדיהם.


צוות כליל החורש מאופיין בבליל של עדות, דתות,  אמונות וארצות שונות. הם מגיעים ממגוון של ישובים וכפרים בעמק החולה והסביבה. נפלאים אחד אחת ונותנים יום יום את נשמתם (תרתי משמע) . את המעבר הזה ביצעו במו ידיהם ללא עזרה של חברת הובלות וניקיון!!!

תודות לצוות "הרב מקצועי" המצוין שלנו שמלווה קבוע את הבית ולקח פיקוד על היום הזה כפרוייקט משותף של פיזיותרפיסט, מרפאה בעיסוק, עובדת סוציאלית , תזונאית וקלינאי תקשורת- הרגשתי שכולם היו איתנו במקצוענות ומכל הלב.

תודות למלא אנשים טובים באמצע הדרך שהצטרפו אלינו לרגל הרגע החגיגי הזה , בזכותכם המעבר היה יותר קל ונעים לדיירים.

תודה מיוחדת , חמה ומלאת הערכה לשישה נערי י"א ,מבי"ס תיכון " נופי גולן" בקצרין, שבאו ותרמו שרירים צעירים, מרץ וצחוקים ועזרו לנו עם הרבה רצון טוב והרבה כוח. תותחים!!

תודה לכל בני המשפחה של הדיירים שהצטרפו אלינו ותרמו בדרכים מגוונות ומקסימות. המשיכו כך!


תודות מיוחדות לאנשי איילת השחר:


לעוזי והצוות המקסים שלו , תודה על נכונות אמיתית והרמת המורל ביום גשום וקטלני שכבר כולנו היינו קרועים. בזכותכם כל המקררים הגיעו בשלום. תודה לאלון על שירותי המלגזנות והחיוך התמידי.                                                         

תודה ליוני שתמיד מתייצב במהירות וגם הפעם הציל את המצב וחיבר אותנו לגז בבית החדש.                                                  

תודה לחומי שעושה כל מאמץ כדי לפתור לנו מצוקות .                                                             

תודה לרון איש המים, שמאז שעברנו נוספו לו כמה שיערות לבנות... תחזיק מעמד!                 

תודה למתי על שהעמיד את עצמו והקולנועית שלו לרשות הצוות והדיירים בוקר שלם, עזרת מאוד.                                                                                                            

תודה לעדינה אורן, לאראלה שי, למיריק, לחנה מירובסקי, אסתר רוכמן , על כל העזרה.                                                                                                                                

וכמובן תודה לשלמה שלא מפסיק לתמוך, לעודד , לקדם ולכוון גבוה.

 

תם אך לא נשלם....


לפנינו עוד כשנתיים אינטנסיביות עד שהפרוייקט יגיע לסיומו והבית יכיל 36 דיירים. בינתיים ניכנס לשיגרת חיים ועבודה בחלק הראשון והחדש שהינו ממוגן ומאפשר לדיירים להמשיך בשיגרת חייהם בעיתות של מלחמה.                                  

אני יוצאת בהרגשה טובה, המעבר הזה חיזק את יחסינו עם קהילת הקיבוץ ונתן לכל בית "כליל החורש" תחושה טובה שאנחנו חלק מ...


להתראות בטקס גזירת הסרט אי שם בימים.....

נעמה ,מנהלת,  בית סיעודי, "כליל החורש".

 בשעה טובה נפתח הבית החדש הגדול והמרווח!
הדיירים עברו להתגורר בבית בחודש מאי 2018.
לצידו של הבית החדש, התחילו עבודות השיפוץ בבית הקודם. לכשיסתיימו - 
יהיה "כליל החורש" בית גדול ומרווח, מעוצב בנוחיות רבה, מכיל ושופע דאגה ואהבה!מה קורה ב"כליל החורש" (22.12.2017)
(לפרטים: בית "כליל החורש" - 04-6932326)

חג החנוכה נחגג בשמחה ואור, כשהבית בתכונה מיוחדת לכבודו. 
כולנו, כולנו, צוות הבית והדיירים באווירת חג. לשמחתנו מגיעים לבקרנו לאורך כל השבוע אורחים מבחוץ וקבוצות עניין שונות ואנו מציינים עימם את החנוכה בדרכים מגוונות ההולמות את חג האורים.

אנו צפויים לעבור למבנה החדש בתחילת 2018. לשם כך נערכים בחשיבה ובאירגון כיצד לעשות את המהלך, בכמה שפחות טלטלות ותוך שמירה מרבית על שגרת החיים ועל רמת הטיפול והשירות שהדיירים רגילים לה. התחלנו בהתארגנות נמרצת, בהצטיידות וסגירות אחרונות בכל הנוגע למעבר לבית הסיעודי החדש.

בשבוע שעבר קיימנו פעילות משותפת עם הוותיקים, חברי מופ"ת וגאי"ה. מזג האוויר הנוח איפשר התניידות והוצאת דיירינו אל האוויר הפתוח והליכה עם כיסאות הגלגלים עד המועדון. המטרה הייתה שינוי האווירה, הוצאה מהבית, גיוון ושינוי במקום הפעילות ומפגש עם אנשי הקהילה שחיים בקיבוץ. הייתה השתתפות גדולה של חברי הקיבוץ. היו 21 דיירים ויותר מ-30 חברי קיבוץ. מעורבות של החברים יחד עם דיירי הבית, תרמה לקידום הפעילות וחיבור ביניהם. האירוע סוכם כמוצלח והשאיר טעם של עוד אצל חברי הקיבוץ וגם אצל דיירי הבית. מחודש דצמבר נבסס המשכיות למפגשים אלה ומעתה, אחת לחודש, חברי הקיבוץ הוותיקים יגיעו לפעילויות משותפות עם דיירי הבית ב"כליל החורש".

לנוכח העובדה כי יותר ויותר חברי קיבוץ נהנים משירותי הבית הסיעודי, אנו שוב מזמינים אתכם להיכנס, לומר שלום ולהתכבד בתה ועוגה, מתי שתרגישו כי מתאים לכם. וכמובן!!! - מסורת קבלת השבת בערבי שישי ב-17:30 נמשכת.
כיף לנו לארח מפעם לפעם אמנים מקומיים מהקיבוץ... וגם אתם מוזמנים!
בברכת חורף אמיתי בחוץ, שיהיה חמים ונעים בבית!

צוות כליל החורש ודייריו
סיכמה: נעמה ארגוב (מנהלת הבית)
הבית הסיעודי בקיבוץ איילת השחר ממוקם בצמוד לשדרת עצי ברוש וכליל החורש ובסמוך לגן ילדים. 
הבית פועל על פי תנאי מכרז משרד הבריאות ובעל רישיון אכלוס ל- 21 דיירים. 
מתגוררים בו יחדיו חברי קיבוץ ותיקים ודיירים נוספים מקרוב ומרחוק.
במסגרת החיים בבית הסיעודי מקבלים הדיירים תחת קורת גג את כלל צרכיהם - טיפול, סיעוד, תזונה, תעסוקה ועוד. 
במשך שישה ימים בשבוע פועל בתוך הבית מרכז תעסוקה, בו נהנים הדיירים משפע פעילויות בהנחיית מדריכת התעסוקה. 
בשעות אחר הצהריים מתקיימים אצלנו חוגי הפעלה שונים ומגוונים – תנועה בשיר, כלבים הם חברים, התעמלות, קרקס במזוודה, שירה בציבור, ובימי שישי נערכות קבלות שבת.
צוות העובדים מורכב מרופא, אחים, מטפלים ומנהלת, המקבלים ליווי וייעוץ של אנשי מקצוע בתחומי הגריאטריה, פיזיוטרפייה, ריפוי בעיסוק, תזונה, עבודה סוציאלית, קלינאות תקשורת ורוקחות.
על פי תפיסתנו, כליל החורש הוא קודם כל בית לדייריו. מתוך אמונה שבית סיעודי הוא חלק אינטגרלי מהקהילה, אנו פועלים על מנת להבטיח את איכות החיים ורווחת דיירנו, תוך חתירה לכך שכליל החורש יהיה המוסד הכי ביתי שאפשר, ותאמינו לנו שאפשר!
מוזמנים להגיע אלינו ולהתרשם.
לפרטים:
בית כליל החורש - 04-6932326