title
title
title
title
title
title
פעילות בחג סוכות תשעח


Master האיילתים - פעילות בחג סוכות


אלבום תמונות מהמשחק - כאן


 בחג הסוכות, התכנסנו על הדשא המרכזי ויצאנו ל-Race Master  האיילתים.

Race Master זהו מרוץ משימות, בשילוב אפליקציה ותחנות מבוססות מיקום.כל קבוצה מקבלת מחשב לוח (טאבלט), דרכו מועברים רמזים למיקום התחנה.


בכל תחנה על הקבוצה להשלים חידות ומשימות שונות, חלקן מתבססות על ידע וחלקן אקטיביות ודורשות עבודת צוות ושיתוף פעולה. המערכת מסכמת את זמן הביצוע ואת התשובות לתוצאה סופית ומשווה בין הקבוצות. הקבוצה המנצחת היא זו שתבצע את כל המשימות בצורה הנכונה ביותר ובזמן הקצר ביותר.

 

דרך Race Master האיילתים, ביקשתי ליצור חיבור של הקהילה למקום, בדגש על פעילות רב גילאית, בה כל אחד יכול לתרום את חלקו וגירוי ללמידה וחקירה, אודות המקום והקהילה בהם אנו חיים. כל זאת נעשה בדרך חדשנית ומהנה, המותאמת למשתתפים.

כל תחנה קשרה בין המקום להיבט אחר בקיבוץ.

 

ב"אבן כוכב" עסקנו בקהילה, ב"מרכז הצעיר" בחינוך, ספורט איילתי בדשא המרכזי, היסטוריה בתחנת השלטים, ביטחון ב"מטוס הסורי", מים בברכת ה-500, מתנדבות ומתנדבים בבית המתנדבים, משאבת מים אנושית במגדל המים, מקומות היסטוריים בתחנת האוטובוס הישנה, וספרים ואנשים בספריה.

 

בפעילות השתתפו קרוב ל-150 איש. היה מאתגר ומאוד מהנה, לראות כל כך הרבה אנשים, נשים וטף, במגוון גילאים כה רחב, נהנים, חוקרים ולא מוותרים. תענוג גדול.

בסיום, ניצחה קבוצת אורן-נעמני-ברימר-מוסקל-בוזגלו וכאן המקום להודות לרן ששון וחבורתו בכביש 90, שתרמו ביד נדיבה לפרס הראשון.

תודה לכולם, מאוד נהניתי.


ישי אלף