title
title
title
title
title
title
על ההפגנה בצומת איילת צפון / מוצאי סוכות תשפ"א
לתמונות מההפגנה - כאן

 אמש, מוצאי חג הסוכות, אלפים יצאו להפגין בגשרים ובצמתים, כל הארץ הייתה דגלים דגלים – שחורים וכחולבנים, מבוגרים וילדים נראו מנופפים ונושאים שלטים.
ובנסיבות הללו, סוף סוף נמצאה סיבה המצדיקה את סלילת כביש עוקף איילת. גם לנו יש צומת הקרויה על שמנו – ומסומנת במפות כ"צומת איילת צפון".
ושם, קילומטר מהבית, עטויי מסכות, שומרים מרחק ככתוב בחוקים הדרקונים שהושתו עלינו, עמדנו משני צידיי הצומת משמר כבוד להצלת הדמוקרטיה, מבוגרים וילדים מנופפים בדגלים ובשלטי : "מנותקים נמאסתם" "לך" "ביבי הביתה" " "אח"י המדינה צוללת" והכי סמלי ואופטימי "תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר" ועוד..., מכוניות שחלפו בכביש צפרו לנו צפירות מקוטעות להזדהות, ומשאיות ענק צפרו צפירה ארוכה של נגד.
היינו סולידיים, לא תופפנו בתופים, לא צרחנו גרונות ולא צרצרנו בחצוצרות, אפילו ניידת חולפת האטה והמשיכה לדרכה, כי אנחנו לא נראינו מספיק מאיימים ומסוכנים לשלטון.
הטלוויזיה בימינו היא די פרווה - מפוחדת, מסננת, לא משקפת את המציאות האמיתית, אתמול היה ערב של מחאה ואלימות ברחבי הארץ, מחאה שיצאה משליטה, פגיעות במפגינים, משטרה שנוהגת באלימות, מכה, עוצרת, כולאת ללא אפשרות יציאה ומעבר, כיכר רבין וכיכר הבימה הזכירו לי את כיכר טיאננמן וזה לכשעצמו משמש תמרור אזהרה למה שעלול לקרות גם בארצנו הקטנטונת.

אם באמת אתם רוצים להסתכל למציאות בעיניים ולראות מה קורה על אמת ובזמן אמת, תקראו ובעיקר תראו ברשתות בלייב סרטונים ממוקדי המחאה.
והכי חשוב - מי שחשוב לו עתיד המדינה שהוא הכי עתידם של הדורות הבאים, מוזמן לבוא ולהפגין בצומת.
 ראו עידכונים במקומי, אפשר לבקש להצטרף לקבוצת הווטסאפ אותה מנהלת איריס נעמני "מחאה בצמתים".
במקומות רבים, היו שירה וצפצופים
גם לנו מותר קצת לצאת מהכלים
(ומאזור הנוחות)
קדימה איילתים!!!

השתתפה צילמה והעלתה לפייסבוק וגם לאיילתים
טובה ברוק