title
title
title
title
title
title
עדכון ראש המועצה בנושא הקורונה

תושבים יקרים,
מצורפת איגרת ראש המועצה, גיורא זלץ:
יום ו', 5/02/2021, שעה 16:00

תושבים יקרים,
עוד שבוע הסתיים. מחד, מבצע החיסונים ממשיך ומתרחב, ומאידך נתוני התחלואה במדדים השונים עולים או נשארים יציבים, במקרה הטוב. אי הידיעה ואי הבהירות של מצב התחלואה והסיבות לכך, יחד עם היעדר השקיפות, המקצועיות וחוסר האמון הציבורי, מקשה ומתסכל.
אז לאן הולכים? מה אנחנו יכולים לעשות? ראשית, להמשיך ולהתחסן. שנית, לשמור על ההנחיות, בדגש על מניעת התקהלויות ומפגשים עם אנשים שאינם חלק מהיום יום שלנו.

אנחנו במועצה מתכוונים ומתכוננים, בהנחה שהמדינה תאפשר, לפתוח באופן מלא (לפחות חמישה ימים בשבוע, 7.00 - 16.00) החל מיום שני את מערכות הגיל הרך. בנוסף, אנו נערכים לפתיחת בתי הספר לכיתות א+ב, או א' עד ד', לימים קצרים בקפסולות. כיתות י"א ו-י"ב במתכונת של לפני הסגר.
מערכות החינוך הבלתי פורמלי, חינוך חברתי-קהילתי ביישובים, ימשיכו לפעול בתמיכת המועצה ומתנדבים. לגבי פעילות העמותות - ספורט, מרכז קלור, וותיקי הגליל - תעודכנו ישירות ממנהלי העמותות.

אני מבקש להדגיש, כי תמיד יש אפשרויות אחרות ונוספות לגבי הדרך הנכונה לפעול, ואני מניח שכאשר מסתכלים אחורה, יש דברים שהיינו עושים אחרת. יש החלטות שקיבלנו שאינן הטובות ביותר, אך יחד עם זאת החובה והאחריות שלי היא לקבל את ההחלטות, להסביר ככל האפשר את הסיבות והגורמים להחלטות אלו ולפעול ליישומם בדרך הטובה ביותר.

לנגד עיניי עומד תמיד, לצד ההתמודדות עם המחלה, גם הרצון ליצור שגרה שפויה והבנה של הקשיים הכלכליים, הרגשיים, החברתיים והאחרים שעומדים בפני כל אחת ואחד.
אנחנו, צוות המועצה, כאן בשבילכם בכל רגע, בכל מקום ונמשיך כמיטב יכולתנו, יחד עם הנהלות היישובים, יחד אתכם התושבים, להתמודד עם אירוע הקורונה ולא פחות חשוב מכך, לחשוב ולהתכונן גם ל"יום שאחרי".

- כתמיד, מזכירים לעקוב אחרי הפרסומים הרשמיים ולהתעדכן בדף הפייסבוק של המועצה, באתר המועצה, ברדיו קול הגליל העליון 105.3FM ובמוקד המועצה 8669*
אני מבקש לאחל שבת שלום וסופ"ש רגוע לכולנו.