title
title
title
title
title
title
תמונות השבוע / 2

ערב שירה גלילי באיילת

ערב קסום של שירה משובבת נפש. ערב של שירים גליליים וצפוניים, עם ארומה איילתית משובחת וגאווה מקומית, כמו שיודעים רק  באיילת.
 עם "הפרלמנט הגלילי" בהובלתו של אריה ברכה ונגני  הפרלמנט.   צילום: ג'ף אשנר  
לקראת ערב שירה גלילי

כולם מוזמנים להצטרף לשירת הרבים, שתערך בחדר האוכל. כיבוד ומצב רוח מעולה - מובטחים!!!

הרביעייה הנחמדה

החברות הכי טובות!!! מיזוג גלויות אתיופיה ואוקראינה... אצלנו בקסטל!   צילום: מור ואריק מרגלית. 


עונה חדשה באבוקדו / פקאן

עונה חדשה נפתחה בענף האבוקדו/פקאן.
עונת 2014/15 התחילה "ברגל ימין". יבולים יפים ומקווים גם למחירים בהתאם. לחגיגת האסיף מצטרף גם הפקאן שהתחילו בניעורו ואיסוף הפרי מהקרקע.

כנס מחזורים שלישי - קבוצת "סנונית"

כנס מחזורים שלישי התקיים בשבת, 25.10.2014. כמחצית מ"ילדי סנונית" הגיעו ונפגשו בהתרגשות רבה. בתמונה - עומדים מימין לשמאל: יוחאי הרדוף, מירב בר-נץ (זינדר), דינה בצלאל (פרח בר), ירדנה שדה (המטפלת) רן קפלן, גל זמיר, טל גלילי, צליל לנדסמן, תמי ששון, לילך צפרוני.  יושבים: רועי רימון, שלו יהוד.       צילום: עדנה אדרת

 


שמחת תורה תשע"ה במרכז הקליטה

שמחת תורה תשע"ה באיילת-השחר. בתהלוכה מרשימה וססגונית ובקריאות שמחה והתלהבות, נושאים אנשי מרכז הקליטה את ספרי התורה. הקפות כמיטב המסורת היהודית.      צילום: עומרי בהט
פריחה שנייה

תמונה מתוך המופע "בית" בערב "פריחה שנייה" שסיפר את סיפורו של הדור השני בקיבוץ. המופע "בית"- בבימוי וכוריאוגרפיה של אלישבע גיל. הערב כולו - ערב חווייתי, מרגש ומפעים, במסגרת חגיגות המאה של איילת השחר.
 סוכות תשע"ה, 11.10.14 (צילום: הלל שדה)                                      

חמש שנים להרחבה - כפר היין

חמש שנים בדיוק מלאו לאירוע הגדול של חנוכת ההרחבה שלנו - כפר היין. זה היה בסוכות תש"ע, הטקס התקיים בשדה הגובל עם בתי השכונה. התברכנו!!!


החרת'ים באיילת העתיקה

בראש השנה תשע"ה עלו החרת'ים החדשים לנקודת ההתיישבות של ניג'מת-אל-סובח, היא איילת-השחר, שנוסדה בנובמבר 1915. אירוע רב משתתפים, מזקן ועד טף, שפתח את חגיגות ה-100 לאיילת-השחר. שנה טובה איילת

מפגשי המחזורים בספטמבר 2014

כנס המחזורים השני קיבץ אליו שלושה-עשר מחזורים. שמחו, צחקו, התחבקו. העלו זכרונות מהעבר הרחוק מהקיבוץ והסביבה  וניהנו...

בתמונה: בני ובנות קבוצת "איילה", ילידי 1954. נשארו יפים (כמעט) כמו בעבר...                             (צילום: ג'ף אשנר)
 


קבוצת "נרקיס" (ילידי 1948) השתתפה במפגש הראשון והנציחה את עצמה במצב רוח מרומם. יצאו בהרגשה טובה וקראו למחזורים הבאים להגיע ולחוות חוויה חד פעמית...   (צילום: ג'ף אשנר)