מעוף פלוס
חסר רכיב

תמונות מקייטנת הוואדי, קיץ 2023 איילת השחר

26/07/2023

 

קייטנת הוואדי היא קסם והיא שלנו

 

בוואדי, בצל עצי הדולבים, כ־100 ילדים סובבים בין חוגים שונים ומגוונים, המופעלים ברובם על ידי המדריכים ומתדנבים מהקהילה, סבא אבריימי שמגיע מדי שנה ומעביר לילדים חוג מחנאות לתפארת מדינת ישראל, סבתא אביבה שמציירת עם הילדים על חלוקי נחל, עדי פז, אימא ל־3 ילדים בקייטנה ולעת מצוא גם מדריכה בכירה להכנת סושי, שובל שסוגרת את המזכירות ל־4 שעות ומגיעה להזיע על יד הטאבון ולהכין עם הילדים פיצות, תמי רם קוכמן, ה־ספרית שלנו, שמעבירה חוג תסרוקות, סלי ושי הן לרגע מדריכות בחוג לתפירה והופ, אימא תקבל הביתה עוד יצירה להניח בוויטרינה בסלון, יש! ויש גם חוג ביטבוקס, חוג אגרוף תאילנדי למי שמעז נגד האלופים העולמיים שלנו, חוג קומיקס עם נמרוד, חוג בישול עם המדריכה סהר, חוג שחייה עם השחיינית מאיה בהט, חוג כדורגל עם הכדורגלן רן חליווה, חוג עיתנואות עם המדריך אביב, חוג אבן פלא עם סיגל, חוג הכנת בובות יד, חוגי מכונאות עם המוסכניקים הכי הכי, גיא גלעד וחובב, חוג D&D עם אור אורן האגדי, חוג הכנת ראש דשא (כי זוהתה פינה מיותמת בוויטרינה) חוג לולו, שוב עדי, בכל זאת 3 ילדים ;) ואל תגגלו 'חוג לולו', הנושא נבדק, גוגל לא שמע על זה.

חוג הכנת צמידי שעווה עם אלי והילה בנות הבוגרת, רכיבה על אופניים לירדן ובחזרה, בניית טאבון עם הדס והרשימה עוד ארוכה, באמת שהמגוון הוא עצום וההתגייסות של הקהילה היא לא פחות ממרגשת.

כל יום בשעה 10:00 הילדים מרדדים לעצמם כדורי בצק לכדי פיתות ונעמדים בתור לאפייה בטאבון, איש איש ופיתתו תלויה לו על אַמָּתוֹ. על הטאבון אחראים ילדים מהמרכז הבוגר, וכעבור דקות ספורות כל ילד מקבל בחזרה את הבצק שלו אפוי ומעורסל בחולצה, כי האצבעות רכות וילדיות והפיתה רותחת ומוכנה לשלב הבא, לאבנה או שוקולד השחר, זאת השאלה.

על מסכים לא שמעו פה, מה זה בכלל? 

עוד שבוע כל הטוב הזה צפוי להסתיים בגרנד פינלה שכל הילדים מצפים ומחכים לו – לילה הפוך!

תודה ליקום על הוואדי הזה ועל השכשוכית, תודה לנו על הקהילה הזאת, ותודה לאלוהי הקייטנות על קייטנת הוואדי, שאם לא כל אלה, הילדים שלנו, כמו רוב ילדי ישראל, לרבות ילדים מהתנועה הקיבוצית, היו מעבירים הרבה מאוד חופש גדול בין 4 קירות ומזגן.

מנצחים על קייטנת הוואדי השנה: ורד פרלמן, הדס צפרוני ונמרוד צפרוני. זכינו!

 

 


חסר רכיב