title
title
title
title
title
title
חלום שהתגשם - "המשחקייה"

עם סיום חגיגות ה-100 ופינוי חדר האוכל מהתערוכות שחגגו בו, נפער חלל ריק, שהוכיח עצמו כבעל יכולת הכלה אדירה. צריך רק "מישהו שירים את הכפפה" וימשיך למלא את המקום בתכנים פעילים ומפעילים. בשיחת אם ובת צף ועלה רעיון, שקינן שנים רבות במחשבתה של חנה קחטן, מאז שימשה לפני שנים רבות, כרכזת החינוך של הגיל הצעיר. רווית העלתה רעיון להקמת משחקייה לגילים הצעירים וחנה, החליטה שזה הזמן להגשים את חלומה מיני אז - כאן תפעל משחקייה, לפחות אחת לשבוע. המעגל  הפרטי והציבורי של חנה עם הגיל הרך נסגר.
המשחקייה נפתחה לפני למעלה מחודש. אין כאן הגבלה של גיל המשתתפים, אך בד"כ, מגיעים ילדים בגיל הרך והכיתות הצעירות עם הורים כמלווים וכמובן, סבתות וסבים.
המשחקייה מכילה משחקי שולחן רבים (וזה המקום להודות לחברת "אורדע" שתרמה בשמחה משחקים חדשים ליוזמה הברוכה), ואלה מושכים בעיקר את הקטנים. לצידם – מכוניות ובובות, משחקי הרכבה ועוד ועוד... ראוי לציין גם את ההיענות היפה של המשפחות והחברים שתרמו, גם הם, משחקים וחומרי העשרה רבים, אוצר אמיתי לפעילות המשחקייה.
באגף הדרומי של חדר האוכל – משחקי כדור, תנועה, קלאס ובקיצור, מקום להוצאת מרץ.
ויש תוכניות לעתיד. ראשית, שמירה על קביעות בפעילות - המשחקייה תהייה פתוחה מידי יום חמישי בשעות 16:00 – 18:00.
מתוכננות הפעלות שונות: שעת סיפור ופינת צביעת ציורים, בימת הצגות קצרצרות שתבוצענה ע"י הילדים עם פינת תלבושות ועוד, כיד הדמיון ...
ומכאן בקשה: דרושים לנו מתנדבים להפעלות השונות. אנא, בואו ועזרו לנו בתחומים השונים: סיפור, משחק, הצגה וכד'. נעזר בשמחה בנערים ונערות מהבינונית והבוגרת, הורים , סבתות וסבים. כולם יישמחו אותנו וכמובן, את הילדים המבלים במשחקייה.
המקום מקסים! הרעיון ענק! ועל כל אלה – תודה לחנה, יוסף ורוית על הרעיון והביצוע, לדוד לבנה שכל-כך תומך ולכל הנוטלים חלק במימוש הרעיון ובהגשמת החלום, שהפך למציאות.