title
title
title
title
title
title
ועדות וצוותים
ועדות וצוותים

בעלי תפקידים (עדכון - דצמ 2020)

דנה יוסף      מנהלת קהילה      (מיולי 2018)          
אסא אפק           מנכ"ל                 (מנובמבר 2020)
יובל נעמני       יו"ר קיבוץ            (מנובמבר 2019)     
אירמה הכהן       מנהלת כספים וגזברית   (ינואר 2021)
גלי רביד           מש"א                  (מיולי 18)
איתמר גולן        מנהל "נופי איילת"   (ממאי 2018)     
חן וולדמן         רכז/ת רווחה ובריאות   (מדצמבר 2016 + קדנציה נוספת)
פוקי (טל אורן דותן)   מנהלת חינוך גיל רך    (מאוגוסט 2016 + קדנציה נוספת)        
רינת סער      מנהלת החינוך הבלתי פורמלי  (דצמבר 2020)
תמי מנחמי   רכזת קשישים  (מנובמבר 2018)
 
וועדות וצוותים פעילים

ועד ההנהלה   (עדכון ינואר 2021)
ועד ההנהלה– (3 שנים)
גוף רשמי כלפי גורמי חוץ. חברים בו רק חברי אגודה
נבחר כאשר יש בחירות לרשות המקומית (דצמבר 2012)
(עד כה מאוייש באנשי אגש"ח בלבד, נמצא בזהות וועדים עם מועצת מנהלים).
     
דנה מ.ר       (אפריל 2019)
מיכל בלקין  (אפריל 2019)
איתי הרדוף  (אפריל 2019)
טל פיקן       (אפריל  2019)
זיו בר          (אפריל 2019)
יעל מאיר     (אפריל 2019)

מועצת מנהלים אגש"ח   (מעודכן ינואר 2020)
מועצת מנהלים – (3  שנים)
יובל נעמני  - יו"ר (נוב 2019) 
דנה מ.ר       (אפריל 2019)
מיכל בלקין  (אפריל 2019)
איתי הרדוף  (אפריל 2019)
טל פיקן       (אפריל  2019)
זיו בר          (אפריל 2019)
יעל מאיר     (אפריל 2019)  

אסא אפק   מנכ"ל  (נובמבר 2020 )  
דנה יוסף מנהלת קהילה  (יולי 2018)
אירמה הכהן - דירקטור חיצוני  

הנהלה פעילה   (מעודכן ינואר 2020)
אסא אפק
יובל נעמני
דנה יוסף
חומי יזרעאלי  (פברואר 2016)
יובל עילם (דצמ 2019)
אירמה הכהן
נועה הרמן


נופי איילת - ועד מוניציפלי  לאגודה קהילתית.  (מעודכן 2020 )
נופי איילת (3 שנים)
מרק סורין  - יו"ר   (ינואר 2020)
איתמר גולן מנהל האגודה  
לאה בארי (אגשח) 
סיגל מירובסקי  (אגשח)   
יריב אבנעים (כפר היין) 
יעל גרינשטיין-מירובסקי (כפר היין)  
תום להד (כפר היין) 
מירי חי  (אגשח)        


הנהלה חברתית  (מעודכן אוגוסט 2019)
דנה יוסף - מנהלת קהילה – יו"ר הועדה
חמוטל אדרת גולן - נ. ציבור   (ספטמבר 2016)
מור מרגלית  - נציגת ציבור  (נובמבר 2018)        
ירדנה יזרעאלי  - נציגת  ציבור (ספטמבר 2016) 
ארנון קפלן - נציג ציבור   (ספטמבר 2016)
שירה אשתר - נציגת ציבור (נובמבר 2018)
דנה בוזגלו - נציגת ציבור (ספטמבר 2017)      
חן וולדמן - בתוקף התפקיד   
פוקי אורן - בתוקף התפקיד


צוות חירום ישובי (מעודכן ?)
ניר נפתלי, איתמר ידיד - מנהלי צוות חירום
חובב משלי - סגן מנהל
דנה יוסף - מנהלת קהילה
איתמר גולן - מנהל אגודה קהילתית
מוטי סונגו - רב"ש
רמי שטיינמן - סגן רב"ש / מא"ז
חן וולדמן -  רווחה
תמי מנחמי - קשישים
טל (פוקי) אורן - חינוך גיל רך
יזהר שפר - רפואה
חומי יזרעאלי - מידע ותקשורת
אברהם הרדוף - לוגיסטיקה
אליאל שמשי - שכונת ההרחבה
בני קליין - רכז בנייה ותשתיות


ועדת חינוך  (מעודכן ספט 2020)
רינת סער - חינוך בלתי פורמלי 
פוקי (טל אורן דותן) - הגיל הרך 
עמרי בהט   (אוק. 2017)
אביעד אדם    (דצמ. 2017)
רווית קחטן (דצמ. 2017)   
יעל גרינשטיין-מירובסקי (נוב.  2016)
גילת רוכמן (דצמ. 2016)


ועדת בנים  -  קשר וצעירים 
הועדה שייכת ל-"נופי איילת" אג"מ - משותפת לחברים ותושבים.
תפקידה לשמור על קשר עם בנותינו ובנינו: מסיום י"ב - תקופת השירות - עד גיל 30 בערך 
כולל: לימודים גבוהים, עבודה, טיולים וכו'
איריס אורן נעמני  
יוסי מורלי
חמוטל גולן
הדס צפרוני  
יזהר שפר 
נועם ברנזון
מוטי סונגו   

צוות  פרט ורווחה   (מעודכן ?)
רכזת רווחה - חן וולדמן
עו"ס קיבוץ - ?
דנה יוסף - מנהל קהילה (לא חייב בכל הסעיפים) 
חנה מירובסקי - נ. ציבור
גלי רביד


וועדת תיכנון מחנה   (מעודכן אוגוסט 2019)
דנה יוסף - מנהלת קהילה יור: הוועדה
אסא אפק - מנכ"ל
איתמר גולן - מנהל אג"מ - לשטחים ציבוריים
בני קליין - רכז בניין
אור צפרוני - רכז נוי
רון שביט - רכז מים
נחום דוד - רכז שיוך דירות
חומי יזרעאלי - נציג ציבור
נדב ישראלי - נציג ציבור
אברהם אלימלך - נציג ציבור

ועדת קלפי   (מעודכן ינואר 2020)
וועדת קלפי (אישור לפני קלפי באסיפה)
יונינה ענתבי יו"ר
אילנה בצלאל
אסתר ארז
לאה בארי

ועדת ביקורת 
ועדת ביקורת – (שלוש שנים)
עוזי הרמן - יו"ר  (ינואר 2020)
ליאור רוכמן
ניר נפתלי
מבקר פנים - חיצוני

קרן מילואים - וועד הנהלה   (עדכון דצמ 2020)
גל סער - יו"ר  (יוני 2017)
ג'ף אשנר
שירה אשתר
יזהר שפר
מיריק לנדסמן
וועדת ביקורת של הקיבוץ (כולה)


קרן עזרה הדדית   (מעודכן אוגוסט 2019)
קרן עזרה הדדית - בתוך קרן מילואים
דליה ענווים  (ספטמבר 2014)
חנה מירובסקי   (ספטמבר 2014)
חנה קחטן   (ספטמבר 2014)
דנה יוסף - מנהלת קהילה
עו"ד אלברטו - משקיף חיצוני


וועדת קרקעות   (מעודכן אוגוסט 2019)
שלמה רווח
רבקה זמיר
אברהם הרדוף
יואב חורין
אייל כרמי
נחום דוד
שלום ישראלי

קרן לתקופת מעבר   (מעודכן אוגוסט 2019)
רבקה זמיר
אייל כרמי
קלוד בן שושן
גל סער
עובדיה חדד


צוות שיוך דירות   (עידכון ינואר 2021)
 - מרכז הצוות 
 - חיצוני 
דנה יוסף - מנהלת קהילה
אריאלה שדה   (ינואר 2021)
יואב חורין  (
ינואר 2021)
מירי בן יוסף (ינואר 2021)
ירום ארז (ינואר 2021)
עופר מירובסקי (ינואר 2021)
חנה ברימר ??  (חברה בצוות גישור / ישוב מחלוקות) (יולי 2016)

וועדת דירות   (מעודכן אוגוסט 2019)
דנה יוסף
יחיעם רם
בני קליין
דנה בוזגלו
אריק מרגלית


וועדת פנסיה   (מעודכן אוגוסט 2019)
שמחה דוד - יו"ר  (אוקטובר 2012)

דנה יוסף- מנהל קהילה
רבקה זמיר - מנהלת כספים 
אייל כרמי
לאה בארי


וועדת בטיחות  (מעודכן אוגוסט 2019)
יהודה אקרמן - אחראי בטיחות וגיהות
בונים - אחראי בטיחות רכב
אסא אפק - מנכ"ל

דנה יוסף - מנהלת קהילה
פוקי, רינת - רכזות חינוך
מוטי סונגו
אייל כרמי
שמעון כפיר
בני קליין

הנהלה ענף הצומח   (מעודכן )
מנכ"ל - אסא אפק
יו"ר הקיבוץ - יובל נעמני  
מנהלת כספים - אירמה הכהן
אבוקדו - מנחם נופר
מטעים - אייל כרמי
גידולי שדה / פקאן - עדי רימון
נציג ציבור - יואב חורין 



רווחה - צרכים מיוחדים   (מעודכן אוגוסט 2019)
מנהל קהילה - דנה יוסף
הגר הלוי
חומי יזרעאלי
חן וולדמן - רכזת רווחה 
גדעון פלס
רווית קחיטן


רווחה - קרן סיעוד פנימי   (מעודכן אוגוסט 2019)
דנה יוסף - מנהל קהילה
חן וולדמן - רכזת רווחה
לאה בארי    14.2.18
גידי באום    14.2.18
גל סער

צוות שכר  (מעודכן אוגוסט 2019)
גלי רביד - מש"א
דנה יוסף - מנהלת קהילה
אסא אפק - מנכ"ל
אירמה הכהן?
יובל נעמני - (משתתף בערעור על ערעור)


צוות גביית חובות   (מעודכן )
מיכל בלקין
שמעון כפיר
אייל כרמי

אמצעי שיוך פירות הנכסים ו/ או אמצעי היצור  (מעודכן?? )
אסא אפק - מנכ"ל, מרכז הוועדה

לאה בארי - פנסיונרית  (אוגוסט 2001)
שלום ישראלי - פנסיונר      "
חיים קגן - פנסיונר             "
נחום דוד -     פנסיה       "
חמוטל גולן - גיל העבודה     "
רבקה זמיר - גיל העבודה     "


צמיחה דמוגרפית   (מעודכן ???)
יעל מאיר יו"ר
מרגלית גולן
אריק מרגלית

גלי חורש
חמוטל גולן
דיתה עילם
רעיה דורה
חנה ברימר
אסא אפק - מנכ"ל
דנה יוסף - מנהלת קהילה
דנה מורן-רביד בני משק
איתי הרדוף בני משק
יונתן גולדשטיין יועץ משפטי

הנהלת בית סיעודי   (מעודכן ?)
חן וולדמן
נעמה ארגוב
שמעון כפיר
תמי מנחמי

ועדת קבלה  (מעודכן אוגוסט 2019)
ועדה מקצועית שתפקידה לבחון ייתכנות קליטה ע"פ קריטריונים

ולהמליץ לאסיפה. (הועדה עוברת הכשרה, ומלווה ע"י גורמים מקצועיים מהמועצה)
ירדנה יזרעאלי - מרכזת  (נובמבר 2012)
אילנה סונגו   (נובמבר 2012)
משה שליט   (נובמבר 2012)
דנה בוזגלו   (פברואר 2018)
צור הרמן   (פברואר 2018)
גלי רביד    (פברואר 2018)

קליטה   ??


צוות שימור אתרים  -  (עידכון ??)
מרכז - נחום דוד
דנה יוסף - מנהל הקהילה

מתי חרוזי
מיכל חרמוני
יפעת גלילי



איכות הסביבה 

אור צפרוני
איתמר ידיד (גינה קהילתית)
נדב ישראלי (גינה קהילתית)