title
title
title
title
title
title
פסטיבל קול המוסיקה
פסטיבל קול המוסיקה בגליל העליון 
18-22/7/2017

זו השנה ה-33 לפסטיבל "קול המוסיקה בגליל העליון". 
בתוך עולם משתנה וסביבה מורכבת הפסטיבל מצליח שנה אחרי שנה ליצור מרחב שהעיקר בו הם היופי והעומק. 
האמנים הנפלאים שמתכנסים לחזרות ולקונצרטים מצטרפים לקהל הרב המגיע להאזין לצלילים וביחד נהנים מהאווירה התרבותית ומהטבע הגלילי. 
גם השנה נזכה לקחת חלק במפגש המשולש מוסיקה-נגנים-קהל. 
 בשבוע שבין 15.7 ל-22.7 יתקיימו עשרות חזרות פתוחות ולא פחות מעשרים ושישה קונצרטים; ישתתפו בהם עשרות נגנים מהארץ ומחו"ל, שתי תזמורות, שתי מקהלות, זמרים, להקות, קריינים ועוד בשטף של אירועי תרבות מוסיקליים שינועו מהרכבים קטנים ואינטימיים של צמדי נגנים, שלישיות ורביעיות ועד להרכבים קאמריים גדולים, תזמורות וסולנים, יצירות ווקאליות, קונצרטים לילדים ולכל המשפחה ומפגשים בלתי פורמליים. 
רק בפסטיבל נוכל לפגוש ביום אחד את הרביעייה המופלאה של היידן "הזריחה" ב-7:00 בבוקר ולעבור דרך שלישיות מסקרנות מאת בלוך, קודאי וברהמס ב-10:00; להמשיך ברביעיית פסנתר שמתמצתת את סימפוניית הענק "אירואיקה" של בטהובן ב-12:00; להיפגש עם יצירה בת-זמננו מאת המלחין האמריקני הגדול – סטיבן סטאקי ב-15:00 ולהכיר יצירה חדשה לילדים "גונבי הנשיקות" מאת נאוה סמל ומשה זורמן בביצוע בכורה ב-17:00. אם נשאר עוד מקום נוכל להאזין ליצירתו הקודרת של רספיגי "השקיעה" ב-18:30 ממש עם השקיעה! ולהספיק להתענג על הסינפוניה קונצ'רטנטה של מוצרט והסימפוניה "הקלאסית" של פרוקופייב ב-20:30. וזה עוד לא כל מה שכולל יום מייצג בפסטיבל! 
הפסטיבל נותן לנו הזדמנות להכיר מוסיקה חדשה ולהתענג על מוסיקה מוכרת, לפגוש אמנים חדשים וביצועים רעננים עם אנרגיה גבוהה ובאווירה ייחודית. 

נשמח לראותכם בשבילי הקיבוץ, 
 צבי פלסר, מנהל מוסיקלי 

צוות פסטיבל קול המוסיקה 2017 
מנכ"לית: רותם מנור, מועצה אזורית הגליל העליון 
מנהל אמנותי: צבי פלסר 
מפיק אמנותי: ד"ר רון מרחבי 
הפקה: מחלקת תרבות מועצה אזורית הגליל העליון: חן אלון, רינת אברג'יל, מריו קוסוי 
יחסי ציבור: עמליה אייל ואלינור גליקמן 
תקשורת ופרסום: מור מרגלית מועצה אזורית הגליל העליון 

חזרות פתוחות: הכניסה לחזרות חופשית, על בסיס מקום פנוי. 
הקונצרטים מתקיימים בבית העם, מרכז קלור ומלון פסטורל בכפר בלום