title
title
title
title
title
title
הידד לנשות איילת / פברואר 2019
"מסיבת נשים איילתית" או "איילתיות רק רוצות לחגוג"

ב-21/2/2019 התקיים ערב בנות.. בימים שקדמו למסיבה קיבלנו הודעות עמומות באמצעי התקשורת ומעט מאוד פרטים היו ברורים... 
אבל כל אישה איילתית יודעת שאם את מוזמנת למסיבה שמארגן צוות משובח כל כך (דינה גדה, מיכל זמיר, פוקי, נגה הרדוף, נורית הספלד וכמובן אור ציפרוני רכז התרבות האחד והיחיד) כדאי לך למצוא בייביסיטר, לצאת מהפיג'מה, לכבות את הטלוויזיה, להסיר את הציניות מהפרצוף, לפדר את האף ולהגיע לחגוג.
אז עשיתי מה שאמרו לי - הצטיידתי בחברה טובה, ושמנו פעמינו למאפייה של סלים, אה... של ענת הרמן!! שם חיכו לנו כדורי בצק רכים ונעימים, וכאופה מנוסה אני יודעת על מה שאני מדברת. גלי קפלן הייתה שם עם כישרון אדיר בקליעת חלות ואליה הצטרפנו - הרשימו אותי מאוד נשים רבות שמפליאות בקליעת חלות יפהפיות... הברשנו, שמשמנו (זרינו שומשום) והשארנו לתפיחה שניה.. המשכנו למועדון לחבר.
המועדון היה מקושט להפליא! כתרים, לבבות ובלונים היו תלויים מהתקרה, חיוכים אדומים מבריסטול חיכו לנו בכניסה שנענוד אותם על הצוואר, ה"מועדון לחבר" שינה פניו למועדון נשי עם תאורה חמה ומחמיאה.
על המזנון חיכתה לנו ארוחה לתפארת מעשה ידינו - נשות איילת המדהימות - היה לנו טעים ונעים ואז, כשהרמתי את הראש ראיתי - וווואוווו, כמה נשים הגיעו (מדווחים על 150 נשים!!!!) כל כך הרבה נשים, שהחליטו לקחת את ההזדמנות, שלא משנה מה כתוב בהזמנה, שלא חשוב מה התכנית - לשבת בבית זאת תכנית פחות טובה בכל אופן. יצאו מהבית ליהנות!!! וזה מה שחשוב. זה לא הגיל, זה הגליל - את יודעת שאם כבר קורה כאן משהו את חייבת להיות שם.
ואז החלה התכנית האומנותית...
פתחה את התכנית במועדון - מספרת סיפורים מקצועית. היא סיפרה סיפורים "נשיים" על "מה נשים רוצות", "איך לדבר עם נשים" ו"כמה נעליים כדאי לקנות"..
אחריה נעמדה מישהי קצת מוזרה, עם גופיה וטייטס, היה לה קול גבוה וחיוך ענקי.. היא התחילה לרקוד לצלילי מוזיקה דיי טובה.. קוראים לזה ניה, אני לא הבנתי מה ההבדל מדיסקו אבל כנראה שיש הבדל מהותי! בכל אופן, היא סחפה אחריה המוני נשים שהחליטו שוב, שהן באו ליהנות והרוויחו. אני לא רקדתי ניה אבל היה לי חיוך מרוח על הפרצוף ופתאום מצאתי את עצמי רוקדת - נפלא!
לקראת סיום DJ נוגי (הידועה גם כנגה גלילי) ניגנה לנו מוזיקה משובחת ביותר!! נסחפנו בריקודים עד השעות הקטנות.. אין ספק שהיא שיריינה לעצמה מקום של כבוד "המרימים" בפורים הקרוב.
בסיום הערב כל אחת קיבלה חלה מושקעת לשבת (שנאפתה במאפייה של ענת) וקרם פנים ריחני ונעים.
מעתה - אין ספק שהקונספט לערב נשים חייב להתפתח ולהשתרש בתרבות האיילתית
חייבת לשלוח ברכות לצוות הנשים הנהדרות שחשבו על כל פרט וטרחו - ישר כח! עשיתן לנו ערב קסום שכולנו היינו צריכות. וכבר רוצות עוד אחד.
תודה!
השתתפה, נהנתה וכתבה: מירי חי