title
title
title
title
title
title
חורף בגיל הרך / פברואר 2020
חורף בגיל הרך
 ...צריך ללבוש מעיל כל החורף, וגשם מטפטף על העורף...

לקראת ט"ו בשבט – דיווח מתוק וירוק:
בית התינוקות – לאחרונה קלטנו תינוקות חדשים, וחיזקנו את הצוות. כבר מחילים לשבת לאכול סביב שולחן, והזריזים שלנו עושים צעדים ראשונים. במהלך חודש מרץ יצטרפו אלינו תינוקות נוספים, וכך נשלים את קבוצת ילידי 2019 הצומחת.
בעופרים - גם פה קלטנו פעוטות חדשים, ביניהם משפחה של בית ראשון במולדת. בימים אלה כבר כמעט כל החבר'ה בגנון הולכים, אפילו הבנות הצעירות בגנון כבר עושות צעדים ראשונים, וכולם מתחזקים ומתאמנים בהליכה יציבה עם נעליים. הקטנטנים אוהבים להסתכל ולהאכיל את הדגים באקווריום, ועוקבים בעניין אחרי התגלמות ומעוף הפרפרים ("לבנין הכרוב" ו"זנב הסנונית")
בתלתן –מרגישים ומתעמקים בעונת החורף המרתקת, מתנסים בחצר גם כשקצת רטוב, מצליחים כבר לדבר ולשתף בחוויות, יוצאים לטיולים קצרים וגם ארוכים, עם מעילים ומגפיים, ומגיעים אפילו עד לפטנק, כשהעגורים מלווים אותנו בקריאותיהם.
בחרוב – הילדים מתחזקים ומשכללים יכולות עשייה ביצירתיות ודמיון, ועם דיבור מלא תום וחוכמה. לאחרונה נערך גיוס משותף עם ההורים והדחליל החדש שבנו, ויחד ניקו והכינו את גינת הגן לקראת זריעה ושתילה. ממש לכבוד ט"ו בשבט.
בברושים - ההורים התגייסו לפרויקט אדיר של ארגון החצר: ריתחו וצבעו את מתקני החצר, הוציאו גרוטאות ישנות והפיחו רוח רעננה לקראת המשך הפעילות בחצר. בשבוע שעבר הוזמנו כל הסבים והסבתות של ילדי הגן לקבלת שבת משותפת. ככה! לכבוד החיים! ולכבוד הסבים והסבתות שכל-כך מעורבים בחיי הילדים, ורצינו לומר להם שהם משמעותיים ושאנחנו אוהבים אותם מאד.
בקיצור - מלא עשייה ופעילות עשירה כל הזמן.
חברות הצוותים מבקשות להודות בהזדמנות זו, לכל ההורים שתמיד מתגייסים, נענים ועוזרים בכל פעם שאנחנו "מפילות" עליהם תיקים וגיוסים למיניהם. אתם אלופים!! תודה!!
ואני מצטרפת לתודות
ומאחלת לנו לכבוד החג –
רעננות, התחדשות, הנאה וצמיחה
פוקי וצוותי הגיל הרך