title
title
title
title
title
title
אירועי יום העצמאות תש"פ 2020

אירועי יום העצמאות ה-72
והנחיות לחוגג העברי בימי מגפה

יום שלישי 28.4.2020 ד' אייר תש"פ – ערב יום העצמאות
20:05 מופע זיקוקין דינור בשני מוקדים.
מוקד ראשון 20:05 יופעל מחדר האוכל. מוקד שני 20:15 יופעל מהפטאנק.
הציבור מתבקש לצאת למרפסות וחצרות הבתים וליהנות מהמופע מהבית, לשם שמירה על הנחיות הסגר שנקבע בארצנו (יש להימנע מהתקהלויות!).
באותה העת יצא "טרקטורונה-בר עצמאות" לחגיגות בחצרות הבתים, והפעם שני ברים בשני מסלולים שונים יגיעו לשמח את החוגגים מבית. תחנות הבר יפורסמו לציבור בהודעה נפרדת במקומי ובמודעון.

יום רביעי 29.4.2020 ה' אייר התש"פ – יום העצמאות
10:00 חידון הגליל העליון - ישודר בערוץ איילת ובדף הפייסבוק של המועצה, הציבור כולו מוזמן להשתתף ולסייע לקהילתנו לנצח את כל קיבוצי האיזור!!! משימות ושאלות יפורסמו בערוצים אלה ובמקומי.
10:30 מרוץ שליחים-דגל ישראל – רצים יעברו מבית לבית עם דגל ישראל וכל משפחה תוכל לצאת את דלת ביתה ולחתום שמה על הדגל, כך שבסוף היום יתנוססו שני דגלי ישראל חתומים על ידי כל משפחות תושבי איילת השחר בגאון במרכז הקיבוץ. מסלול המירוץ יפורסם בהמשך.
12:00 טרקטורונה גלידה עצמאות - יצא לחצרות הבתים ויחלק הפתעות לממנגלים עפ"י אותן התחנות של ערב קודם, אנא שימרו על הנחיות הקורונה וכמובן נימוסים, אדיבות, סבלנות ואווירה טובה.
17:00 חידון הגליל העליון - חלק ב' שוב ישודר בערוץ איילת ובדף הפייסבוק של המועצה, הציבור כולו מוזמן להשתתף ולסייע לקהילתנו לנצח את כל קיבוצי האיזור!!! החידות יפורסמו בערוצים אלה ובמקומי.
21:00 בצאת החג והסגר - דרייב אין עצמאות -נצא לסרט בכלי רכב.
בשדה שבין הפטאנק לקראוונים יוקרן סרט. כל משפחה גרעינית תשב במכונית/ קלאב קאר/ קלנועית שלה. סדרנים יכוונו את כלי הרכב לחנייה מרווחת מסודרת ובטיחותית, ואף יגישו לצופים פופקורן ובירה למכוניות. הזמנת הגשה תתבצע באמצעות הפעלת אורות אזהרה בכלי הרכב.
צוות החג מבקש בכל לשון של בקשה לשמור על הנחיות השעה !!!!
נשארים בכלי הרכב. אסורה בהחלט הסתובבות בין כלי הרכב!

שימו לב – השנה החגיגות כולן בצל הקורונה, אנו מבקשים מהציבור
לשמור על בריאותו ובטיחותו, ולקיים את הנחיות משרד הבריאות.

חג שמח ! צוות החג