title
title
title
title
title
title
תמונות השבוע / 3
זה קרה בשעות הלילה, שבין שלישי לרביעי במזג האוויר הסוער. המקום - במגרש החנייה שבין בריכת ה-500 לבין האטלייה של גיל מוזס. 
הגזע הענק מחץ את המכונית בחנייה וחסם את הכביש למעבר... סיפק הרבה חומר לבעירה להסקת הדירות, לאחר שעלה עליו הכורת!


נזקי הקרה באבוקדו בינואר 2015

שלג זה דבר יפה מאוד ומענג...  אבל התוצאה גרועה ביותר!

זה מה שעשתה לנו הקרה והנזק הוא עצום! כאב לב אמיתי וצורב למגדלים. מקווים שהקרן לניזקי טבע תעזור לנו להתגבר

מבט על החרמון המושלג
התמונה צולמה בבוקר יום שישי 9.1.15 משטח מגרש הפטאנק, בין שמש לשמש, כשהחרמון הקרין את לובנו למרחקיםחדר אוכל לקראת חידוש קבלת השבת
חדר האוכל "לבש חג" לקראת חידוש קבלות השבת במשך החודש הקרוב. גם "חלון השבת", שליווה את אירועי השבוע החולף לבש פנים חגיגיות בתצוגה של פריטים מהעבר הרחוק. למעלה מ-200 נפשות הסבו לשולחנות החגיגיים ובהתרגשות גדולה שיחזרו את טקס קבלת השבת של אז. תודה לצוות שטרח והכין את האירועים של ימי שישי בחודש ינואר 2015 .
ותודה לצלמים: אוסנת סורין-נפתלי ואיתמר גולן.עולים להדלקת נרות בתל חצור בחנוכה

אנו נושאים לפידים, בלילות אפלים זורחים השבילים מתחת רגלינו, ומי אשר לב לו הצמא לאור - ישא את עיניו וליבו אלינו לאור ויבוא! כך זה נראה! מדהים, מרגש וכל-כך מאחד ומרומם את הנפש והגאווה האיילתית. היה אירוע מלא הפתעות, אווירה ומצב רוח מרומם. תודה לצוות! 

 


חוגגים חנוכה בגאי"ה
היה שמח במסיבת חנוכה של גימלאי איילת-השחר, שנערכה במועדון. הדלקת נרות, סיפורו של שיר, סרטון מקסים של הדלקת נרות משפחתית בעבר, שעשועונים לחג, קבוצות משימות מגוונות, שירה זורמת של שירי החג הרבים ו...כיבוד חגיגי..   
צילום: ג'ף אשנר